חיפוש

הנחה של 40 אחוז בטיפול הראשון לחברי איילות

IMG-20141021-WA0000 1

הכל בראש

 

מאז שאני בספורט, אני כל הזמן שומע את המשפט הזה – "הכל בראש". אני אדם שמאוד אוהב להתעסק עם המחשבות שלו ועם מה שעובר לו בראש. אני אוהב לנתח מצבים שקרו לי ולהבין מה הסיבות שהדברים קרו בצורה זו. אני התחלתי להרהר במשפט הזה – מה הוא באמת אומר? האם כל מי שמאמין בעצמו יכול להצליח? האם לא צריך להתאמן ומספיק להיות "חזקים בראש"? מצד שני, האם מישהו שהוא מאוד חזק פיסית, אבל אין לו מספיק ביטחון יכול להצליח?

הבדלים בין אימון ריצה לאימון טריאתלון

 

ענף הריצה מהווה את אחד משלושת ענפי הטריאתלון. מסיבה זו קל מאד לחשוב שאימוני ריצה ואימוני טריאתלון הם זהים ודומים, אך בעצם אין הדבר כך כלל וכלל. ישנם הבדלים רבים בין אימונים אלה לאימונים אלה וחשוב לדעת ולהבין את ההבדלים האלה על מנת להחליט באיזה מהענפים לבחור וכיצד לוודא שהאימונים מתבצעים בצורה נכונה ומושכלת ויביאו להישגים טובים ולתוצאות טובות.

דבקות במטרה

 

אופי האדם בטבע הוא לחפש את הדרכים הקלות ביותר על מנת להשיג את מטרתו. זה טבעי מאוד שכאשר יתקל האדם בקושי, הוא פשוט יחליט לוותר. אך בספורט החוקים קצת משתנים.

איך כל אחד יכול לגוון את אימוני הטריאתלון?

 

אימונים לקראת תחרות טריאתלון הם מאתגרים וכלל לא קלים. ספורט הטריאתלון מיוחד במינו, בהיותו מאגד שלושה ענפי ספורט שונים, שכל אחד ואחד מהם מהווה ספורט בפני עצמו. לכן זה אך טבעי שכאשר מחברים שלוש פעילויות ספורט מאתגרות יחדיו, מקבלים ענף קשה, מיוחד ומאתגר פי כמה. יחד עם זאת, מעבר לעיסוק האינטנסיבי בפעילות ספורטיבית באופן שוטף ורצוף, יש יתרונות נוספות לעיסוק דווקא בתחום הטריאתלון.

כל מה שרציתם לדעת אודות אימוני רכיבה בקבוצה

 

עם עליית המודעות לרכיבה על אופניים בארץ, שמירה על אורח חיים בריא ושילוב נכון של תזונה נכונה ואימון גופני באופן סדיר – ניתן יותר ויותר לראות קבוצות רכיבה על אופניים בצידי הדרכים בכל שעות היממה. למרות שנראה פשוט ביותר להצטייד באופניים ולצאת לדרך, מומלץ להקפיד על מספר כללים כדי להעצים את חווית הרכיבה.

עידכונים שוטפים

נוספו סירטונים חדשים בדף הוידאו 

 

 

הועלתה תוכנית אימון לריצת המרתון.


הועלתה תוכנית אימון לאיש ברזל

 

התאמת האימונים אליכם תהיה על אחריותכם בלבד.

 

חברים יקרים

 

במשך למעלה מעשור , הייתה יפה מזור מזכירת המועדון.יחד עם בעלה , מוטי מזור שהיה יו"ר איילות ושאר בני המשפחה , הביאו את איילות למעמד של המועדון הגדול ביותר עם הישגים מפוארים בתחום הריצה והטריאתלון.

בשנים הראשונות , צמח המועדון ומנה כמה מאות חברים מכל רחבי הארץ ומכל הגילאים.לצערנו , בשנים האחרונות צנח משמעותית מספר החברים עקב סיבות שונות ומגוונות והנהלת המועדון נדרשה להיערך ולהתמודד עם מציאות זו בדרכים שונות.

הנטל הכלכלי של העסקת מזכירה , ולו גם במשרה חלקית , היה כבד מנשוא והיה ברור כי חייב להיעשות שינוי בנושא זה.כתוצאה מכך , החליט הועד המנהל של העמותות בשיתוף פעולה מלא ובהבנה מצד יפה על ביטול משרת המזכירה.

את עבודת המזכירות , יעשה ללא שכר ובעזרת חברי ההנהלה  יו"ר המועדון – מיכאל זיו לפחות עד שיהיה צורך והצדקה לחזור ולהעסיק מזכירה בהיקף משרה כלשהו.

בשם כל חברי איילות , הועד המנהל ובשמי , שלוחה תודתנו והערכתנו על מסירות ללא גבול , רצון לתת וכל זאת באווירה נעימה , רגועה תוך טיפול מסור בכל חבר ובכל בעיה.

תודה יפה ובהצלחה בכל אשר תעשי

להלן אמצעי הקשר החדשים

טלפון – מיכאל זיו 0505353937

פקס-077-3298580

מייל – [email protected]

 

 

מועדון איילות שמח להודיע על שיתוף פעולה עם קבוצת אלתרמנס על ידי הקמת עמותה משותפת אשר תפעל בהתאם למטרות ועדת לובצקי לחלוקת תמיכות לאיגודי ספורט ולאגודות.

 

הטבות לשנת 2014,


כל חבר איילות יקבל חולצה שרוול ארוך/גופיה ,לפי בחירתו.נא לפנות אליי במייל( [email protected] )ולכתוב מה העדיפות ומהי המידה הנדרשת.


ישנן גם לנשים חולצות שרוול ארוך.


קיימות כמה אפשרויות חלוקה (לאחר שתעבירו לי במייל את העדיף לכם ) :


איזור הצפון בתיאום עם צביקה פישמן – טל' : 050-6267507


איזור המרכז בתיאום איתי.


איזור באר שבע בתיאום עם מיכאל זיו – טל' : 0505-353937


ישנה גם אפשרות למשלוח בדואר.


אנו במשא ומתן לגבי מכירת נעליים בהנחה ועוד הטבות נוספות.


זאת כמובן ,בנוסף להנחות שחברי איילות מקבלים במירוצים לאורך כל השנה.


עוד בתכנון ,מחנות אימונים משותפים לחברים.


בהצלחה ובבריאות טובה לכולם !

 

נפתחה קבוצת ריצה חינמית לחברי מועדון איילות, מוזמנים גם אורחים.

האימונים יהיו פעמים בשבוע בשעות הבוקר.

מקום המפגש בחניון של קפה ארומה במתחם מול זכרון.

שעות הפעילות:

ביום שני בשעה 06:15 בבוקר.

ביום שישי בשעה 06:15 בבוקר.

האימונים ביום שני יהיו אימוני איכות ונרוץ בהם בשבילי ברכות הדגים.

האימונים ביום שישי יהיו ריצות חצי ארוכה וארוכה יתקיימו אף הם בברכות הדגים בתוספת עליות.

מאמן צבי פישמן, נא לאשר הגעה טלפונית.

 

 

 לכתבות וחומר ישן ניתן להיכנס ללינק ארכיון הנמצא בקטגוריות.

 

ניתן להירשם למועדון איילות בלינק למעלה רישום לאיילות

 

קיים שיתוף פעולה בין המאמן המנטאלי בעל הסמכה, אסף לב למועדון איילות, חברי המועדון יזכו להנחה משמעותית. www.asaflev.co.il

איילות | אתר ספורט ישראלי לריצה, טריאתלון, אתלטיקה ותוכניות אימונים