חיפוש

הנחה של 40 אחוז בטיפול הראשון לחברי איילות

IMG-20141021-WA0000 1


Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/ayalot/public_html/plugins/content/articlepxfontsize_j16/articlepxfontsize_j16.php on line 181

איך ניתן להתאמן בחורף

גודל טקסט

 

מאז שדן ואני התחלנו את הטריאתלון, חונכנו שאסור להפסיד אימונים, בטח שלא בגלל מזג האויר. המחשבה על לוותר אימונים לא הייתה קיימת אצלנו ותמיד היה לנו אינסטינג לצאת ולהתאמן. 

מאז שדן ואני התחלנו את הטריאתלון, חונכנו שאסור להפסיד אימונים, בטח שלא בגלל מזג האויר. המחשבה על לוותר אימונים לא הייתה קיימת אצלנו ותמיד היה לנו אינסטינג לצאת ולהתאמן.

בשנת 1999 פגשנו את המאמן הניו זילנדי ג'ון הלמנס שלימד אותנואת המשפט - "אין בעיה לרוץ עם נעלים רטובות". מאז, העדיפות שלנו היא תמיד לצאת החוצה ולהתאמן, כמעט בכל מזג אויר.

יחד עם זאת, במהלך השנים למדנו להפעיל יותר שיקול דעת ופיתחנו כמה דרכים איך כן לשמור על שגרת האימונים, גם מתוך הבית -

  • אימון רכיבה על טריינר – טריינר היינו מתקן מיוחד אליו מחברים את האופנים האישיות של הרוכב. בצורה כזו למעשה ניתן לקיים את אימון הרכיבה הרגיל בבית מבלי לצאת החוצה. אימון רכיבה על הטריינר היינו סוג אימון שמאפשר להתאמן במשך כל השנה, כשחם מידי או קר. כיוון שמדובר באימון מאוד ספציפי וממוקד, אין צורך להשלים את הנפח שהיינו מבצעים בחוץ ושעה אחת על הטריינר שווה לכשעה וחצי-שעתיים בחוץ.
  • ריצה על מסילה – ריצה על מסילה היינה למעשה זהה כמעט לחלוטין לריצה בחוץ. באופן כללי לי מאוד קשה לרוץ על מסילה, בעיקר מהצד הפסיכולוגי (משעמם) אבל במצבים מאוד קיצוניים שלא ניתן לרוץ בחוץ, אני מחליף את הריצה בחוץ וממיר אותה לריצה על מסילה. לאנשים שיש מסילה בבית זה אכן תחליף מצויין ולמי שאין, ניתן לפקוד את חדר הכושר לביצוע אימון ריצה.
  • תרגילי גומיות לשחייה – בימים שקשה לצאת מהמים ולא מגיעים לבריכת השחייה, אני אוהב לתרגל את השחייה בעזרת גומיות שחייה. מדובר בגומיות ספציפיות לחיזוק הידיים שעוזרות לתרגל ולחזק את סגנון השחייה.
  • סדרה של תרגילי חיזוק פונקציונלית– דרך מגוונת וחשובה לא פחות להתאמן בבית היינה סידרה של תרגילי חיזוק. אומנם לא בהכרח מדובר על שיפור היכולת האירובית, אבל מעבר לאימון עצמו, יש גם אלמנט פסיכולוגי ועצם הידיעה שמבצעים אימון ולא סתם מתבטלים בבית בגלל הגשם, עושה משהו. ניתן לבנות סדרה של תרגילים שכוללת 7-10 תרגילים מאוד פשוטים (תרגילי בטן, גב, סקווטים, כפיפות ידיים, סמוך קום וכו') ולבצע אותם בצורה רצופה. העבודה צריכה לכלול 30שניות עבודה ו-30 שניות מנוחה, כאשר עוברים מתרגיל לתרגיל בצורת סבב. מדובר בעבודה מאוד אינטנסיבית שבהחלט מייצרת אימון איכותי.

כמו שהתחלתי כך אסיים -  מזג האויר לא אמור להשפיע על הרצון להתאמן וניתן "לייצר" אימונים כמעט בכל מקום ובכל מצב. ולגבי האימונים בגשם, אני אישית מאוד אוהב לרוץ בגשם וזה תמיד מזכיר לי את הסרט של רוקי כאשר אני מדמיין את עצמי עולה במדרגות ומניף את הידיים באויר.

רן אלתרמן

מאמן קבוצת הטריאתלון והריצה של אלתרמנס

אלוף ישראל לשעבר בטריאתלון

הוסף תגובה


קוד אבטחה
רענן

עידכונים שוטפים

נוספו סירטונים חדשים בדף הוידאו 

 

 

הועלתה תוכנית אימון לריצת המרתון.


הועלתה תוכנית אימון לאיש ברזל

 

התאמת האימונים אליכם תהיה על אחריותכם בלבד.

 

חברים יקרים

 

במשך למעלה מעשור , הייתה יפה מזור מזכירת המועדון.יחד עם בעלה , מוטי מזור שהיה יו"ר איילות ושאר בני המשפחה , הביאו את איילות למעמד של המועדון הגדול ביותר עם הישגים מפוארים בתחום הריצה והטריאתלון.

בשנים הראשונות , צמח המועדון ומנה כמה מאות חברים מכל רחבי הארץ ומכל הגילאים.לצערנו , בשנים האחרונות צנח משמעותית מספר החברים עקב סיבות שונות ומגוונות והנהלת המועדון נדרשה להיערך ולהתמודד עם מציאות זו בדרכים שונות.

הנטל הכלכלי של העסקת מזכירה , ולו גם במשרה חלקית , היה כבד מנשוא והיה ברור כי חייב להיעשות שינוי בנושא זה.כתוצאה מכך , החליט הועד המנהל של העמותות בשיתוף פעולה מלא ובהבנה מצד יפה על ביטול משרת המזכירה.

את עבודת המזכירות , יעשה ללא שכר ובעזרת חברי ההנהלה  יו"ר המועדון – מיכאל זיו לפחות עד שיהיה צורך והצדקה לחזור ולהעסיק מזכירה בהיקף משרה כלשהו.

בשם כל חברי איילות , הועד המנהל ובשמי , שלוחה תודתנו והערכתנו על מסירות ללא גבול , רצון לתת וכל זאת באווירה נעימה , רגועה תוך טיפול מסור בכל חבר ובכל בעיה.

תודה יפה ובהצלחה בכל אשר תעשי

להלן אמצעי הקשר החדשים

טלפון – מיכאל זיו 0505353937

פקס-077-3298580

מייל – [email protected]

 

 

מועדון איילות שמח להודיע על שיתוף פעולה עם קבוצת אלתרמנס על ידי הקמת עמותה משותפת אשר תפעל בהתאם למטרות ועדת לובצקי לחלוקת תמיכות לאיגודי ספורט ולאגודות.

 

הטבות לשנת 2014,


כל חבר איילות יקבל חולצה שרוול ארוך/גופיה ,לפי בחירתו.נא לפנות אליי במייל( [email protected] )ולכתוב מה העדיפות ומהי המידה הנדרשת.


ישנן גם לנשים חולצות שרוול ארוך.


קיימות כמה אפשרויות חלוקה (לאחר שתעבירו לי במייל את העדיף לכם ) :


איזור הצפון בתיאום עם צביקה פישמן – טל' : 050-6267507


איזור המרכז בתיאום איתי.


איזור באר שבע בתיאום עם מיכאל זיו – טל' : 0505-353937


ישנה גם אפשרות למשלוח בדואר.


אנו במשא ומתן לגבי מכירת נעליים בהנחה ועוד הטבות נוספות.


זאת כמובן ,בנוסף להנחות שחברי איילות מקבלים במירוצים לאורך כל השנה.


עוד בתכנון ,מחנות אימונים משותפים לחברים.


בהצלחה ובבריאות טובה לכולם !

 

נפתחה קבוצת ריצה חינמית לחברי מועדון איילות, מוזמנים גם אורחים.

האימונים יהיו פעמים בשבוע בשעות הבוקר.

מקום המפגש בחניון של קפה ארומה במתחם מול זכרון.

שעות הפעילות:

ביום שני בשעה 06:15 בבוקר.

ביום שישי בשעה 06:15 בבוקר.

האימונים ביום שני יהיו אימוני איכות ונרוץ בהם בשבילי ברכות הדגים.

האימונים ביום שישי יהיו ריצות חצי ארוכה וארוכה יתקיימו אף הם בברכות הדגים בתוספת עליות.

מאמן צבי פישמן, נא לאשר הגעה טלפונית.

 

 

 לכתבות וחומר ישן ניתן להיכנס ללינק ארכיון הנמצא בקטגוריות.

 

ניתן להירשם למועדון איילות בלינק למעלה רישום לאיילות

 

קיים שיתוף פעולה בין המאמן המנטאלי בעל הסמכה, אסף לב למועדון איילות, חברי המועדון יזכו להנחה משמעותית. www.asaflev.co.il

איילות | אתר ספורט ישראלי לריצה, טריאתלון, אתלטיקה ותוכניות אימונים