חיפוש

הנחה של 40 אחוז בטיפול הראשון לחברי איילות

IMG-20141021-WA0000 1


Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/ayalot/public_html/plugins/content/articlepxfontsize_j16/articlepxfontsize_j16.php on line 181

איך כל אחד יכול לגוון את אימוני הטריאתלון?

גודל טקסט

 

אימונים לקראת תחרות טריאתלון הם מאתגרים וכלל לא קלים. ספורט הטריאתלון מיוחד במינו, בהיותו מאגד שלושה ענפי ספורט שונים, שכל אחד ואחד מהם מהווה ספורט בפני עצמו. לכן זה אך טבעי שכאשר מחברים שלוש פעילויות ספורט מאתגרות יחדיו, מקבלים ענף קשה, מיוחד ומאתגר פי כמה. יחד עם זאת, מעבר לעיסוק האינטנסיבי בפעילות ספורטיבית באופן שוטף ורצוף, יש יתרונות נוספות לעיסוק דווקא בתחום הטריאתלון.

שלושת הענפים בם ריצה, רכיבה על אופניים ושחיה. 3 פעולות מהנות שניתן גם להתחרות בהן וגם לבצע אותן להנאה עצמית. מכיוון שכל אחת מהפעילויות האלה יכולה להיות קשורה לפעילויות נוספות, ישנו מגוון גדול של ענפי ספורט שניתן להנות מהם תוך שימוש במיומנויות שנרכשו במהלך אימוני הטריאתלון. במאמר זה נבחן את כל האפשרויות המעניינות שעומדות בפני מתאמני הטריאתלון.

 

פעילויות דומות אך לא זהות

 

נתחיל מהריצה. מי שמתאמן בריצה באופן קבוע יכול מדי פעם לגוון ולבצע הליכות, איטיות או מהירות. הגיוון הוא כפול – גם שינוי בפעילות עצמה וגם עבודה על קבוצת שרירים שונה והפעלה מעט שונה של הגוף. בנוסף, הטריאתלט יכול לקחת חלק פעיל במרוצים שונים, חצאי מרתון ואף להחליט לקחת חלק במרתון עצמו. כמו כן, ניתן להשתתף בתחרויות ניווט וגם במרוצי מדרגות. הכושר הכללי שמפתחים באימוני הריצה, בונים בסיס אירובי אשר מאפשר למתאמן גם להשתתף במשחקי כדור שונים.

 

באשר לרכיבה – כל מי שמתאמן ברכיבה לצורך השתתפות בתחרויות יכול לנצל את מיומנויות הרכיבה שלו לצורך רכיבה חווייתית בעיר, בשטח או להשתתף בטיולי אופניים ברמות שונות. הבטחון שמקבלים דרך אימוני האופנים מאפשרים למתאמן לקחת על עצמו אתגרים ומסעות, לפעמים אף משמעותיים מאוד.

 

עולם השחייה הוא הגדול והמעניין ביותר. ישנן אינספור פעילויות שניתן לבצע במים, בבריכה או בים, המשלבות שחייה או פעילות גופנית אחרת, וכל מתאמני הטריאתלון יכולים להפגין את היכולות שלהם ואת המיומנויות שרכשו באימונים. אפשר לשחות בהנאה לצורך הרפייה ושחרור, אפשר להשתתף בשיעורי ספורט במים (ווטסו, אירובי מים, טיפולי עיסוי במים) או לשחק במשחקי מים (כדור מים, שחייה צורנית ועוד).

 

אפשרות חדשה שתופסת תאוצה היא פעילות הנקראת SUP, שהינה חתירה על גלשן. העבודה ב SUP מתאימה מאוד לטריאתלטים מכיוון שמשלבת מיומנויות רבות כגון קאורדינציה, כוח (פלג גוף עליון ותחתון), יציבות ושליטה, התמצאות בים וכו', אשר מאופיינים מאוד אצל טריאתלטים. מעבר לכך, העבודה על ה SUP משפרת באופן משמעותי את שרירי הליבה אשר תורמים לחוסנו של הטריאתלט.

 

למרות הגיוון שבעיסוק בטריאתלון, חשוב מידי פעם לגוון את האימונים ולעשות פעילויות ספורט דומים אך מגוונים.

הוסף תגובה


קוד אבטחה
רענן

עידכונים שוטפים

נוספו סירטונים חדשים בדף הוידאו 

 

 

הועלתה תוכנית אימון לריצת המרתון.


הועלתה תוכנית אימון לאיש ברזל

 

התאמת האימונים אליכם תהיה על אחריותכם בלבד.

 

חברים יקרים

 

במשך למעלה מעשור , הייתה יפה מזור מזכירת המועדון.יחד עם בעלה , מוטי מזור שהיה יו"ר איילות ושאר בני המשפחה , הביאו את איילות למעמד של המועדון הגדול ביותר עם הישגים מפוארים בתחום הריצה והטריאתלון.

בשנים הראשונות , צמח המועדון ומנה כמה מאות חברים מכל רחבי הארץ ומכל הגילאים.לצערנו , בשנים האחרונות צנח משמעותית מספר החברים עקב סיבות שונות ומגוונות והנהלת המועדון נדרשה להיערך ולהתמודד עם מציאות זו בדרכים שונות.

הנטל הכלכלי של העסקת מזכירה , ולו גם במשרה חלקית , היה כבד מנשוא והיה ברור כי חייב להיעשות שינוי בנושא זה.כתוצאה מכך , החליט הועד המנהל של העמותות בשיתוף פעולה מלא ובהבנה מצד יפה על ביטול משרת המזכירה.

את עבודת המזכירות , יעשה ללא שכר ובעזרת חברי ההנהלה  יו"ר המועדון – מיכאל זיו לפחות עד שיהיה צורך והצדקה לחזור ולהעסיק מזכירה בהיקף משרה כלשהו.

בשם כל חברי איילות , הועד המנהל ובשמי , שלוחה תודתנו והערכתנו על מסירות ללא גבול , רצון לתת וכל זאת באווירה נעימה , רגועה תוך טיפול מסור בכל חבר ובכל בעיה.

תודה יפה ובהצלחה בכל אשר תעשי

להלן אמצעי הקשר החדשים

טלפון – מיכאל זיו 0505353937

פקס-077-3298580

מייל – [email protected]

 

 

מועדון איילות שמח להודיע על שיתוף פעולה עם קבוצת אלתרמנס על ידי הקמת עמותה משותפת אשר תפעל בהתאם למטרות ועדת לובצקי לחלוקת תמיכות לאיגודי ספורט ולאגודות.

 

הטבות לשנת 2014,


כל חבר איילות יקבל חולצה שרוול ארוך/גופיה ,לפי בחירתו.נא לפנות אליי במייל( [email protected] )ולכתוב מה העדיפות ומהי המידה הנדרשת.


ישנן גם לנשים חולצות שרוול ארוך.


קיימות כמה אפשרויות חלוקה (לאחר שתעבירו לי במייל את העדיף לכם ) :


איזור הצפון בתיאום עם צביקה פישמן – טל' : 050-6267507


איזור המרכז בתיאום איתי.


איזור באר שבע בתיאום עם מיכאל זיו – טל' : 0505-353937


ישנה גם אפשרות למשלוח בדואר.


אנו במשא ומתן לגבי מכירת נעליים בהנחה ועוד הטבות נוספות.


זאת כמובן ,בנוסף להנחות שחברי איילות מקבלים במירוצים לאורך כל השנה.


עוד בתכנון ,מחנות אימונים משותפים לחברים.


בהצלחה ובבריאות טובה לכולם !

 

נפתחה קבוצת ריצה חינמית לחברי מועדון איילות, מוזמנים גם אורחים.

האימונים יהיו פעמים בשבוע בשעות הבוקר.

מקום המפגש בחניון של קפה ארומה במתחם מול זכרון.

שעות הפעילות:

ביום שני בשעה 06:15 בבוקר.

ביום שישי בשעה 06:15 בבוקר.

האימונים ביום שני יהיו אימוני איכות ונרוץ בהם בשבילי ברכות הדגים.

האימונים ביום שישי יהיו ריצות חצי ארוכה וארוכה יתקיימו אף הם בברכות הדגים בתוספת עליות.

מאמן צבי פישמן, נא לאשר הגעה טלפונית.

 

 

 לכתבות וחומר ישן ניתן להיכנס ללינק ארכיון הנמצא בקטגוריות.

 

ניתן להירשם למועדון איילות בלינק למעלה רישום לאיילות

 

קיים שיתוף פעולה בין המאמן המנטאלי בעל הסמכה, אסף לב למועדון איילות, חברי המועדון יזכו להנחה משמעותית. www.asaflev.co.il

איילות | אתר ספורט ישראלי לריצה, טריאתלון, אתלטיקה ותוכניות אימונים