חיפוש

הנחה של 40 אחוז בטיפול הראשון לחברי איילות

IMG-20141021-WA0000 1

פתאום כולם פורסט גאמפים

המרתון הפך מריצה שסימנה את קצה היכולת האנושית למשהו שעושים בשביל הפאן. בזכות אלמנט הפאן יותר ויותר אנשים מתחרים במרתונים ברחבי העולם. זה מוביל להגדלת הפרסים הכספיים ולשיפור אדיר בתוצאות
שי גרינברג - 24.02.14 - מתוך כלכליסט.

על פי האגדה, היה פידיפידס שליח בצבא אתונה במלחמה שבין פרס ויוון בשנת 490 לפנה"ס. לאחר ניצחון היוונים בקרב מרתון רץ השליח מהעיר מרתון ועד אתונה (כ־34 ק"מ) כדי להכריז על ניצחונה של יוון. כאשר הגיעו ליעדו, הוא קרא "ניצחנו!" ומת במקום בגלל תשישות. האגדה נתמכת בגרסה ההיסטורית המקובלת כי תושבי אתונה, ראו את אנשי העיר ולא את מבניה כחוזקתה, ולכן, אם היה איום ממשי, הם היו נוטשים את העיר, מעלים אותה באש ויורדים בספינות אל הים להתיישב במקום אחר. לכן, היתה חשיבות מהותית לידיעה אם אתונה ניצחה, ותושביה יכולים לשכון בשקט בבתיהם, או שיש לנטוש הכל ולרדת לים לפני שהצבא הכובש מגיע.
ריצת המרתון נחשבה לגבול העליון של הסיבולת האנושית. ואולם, עם התפתחות הטכנולוגיה, הרפואה וסגנון החיים הבריא, כיום כל אדם שני יכול להיות פידיפידס. כיום אצני המרתון הטובים ביותר רצים 42 ק"מ בשעתיים וקצת.

שבוע למרתון: התוספים שיעזרו לכם לשפר הריצה

התכוננתם במרץ למרתון תל-אביב, אבל אתם מרגישים שאתם צריכים עוד איזה "פוש" שיעזור לכם להגיע לתוצאה טובה? מגוון תוספי תזונה וג'לים יכולים לסייע. איזה סוג מתאים לכם, מה צריך לבדוק ואיזה כמות מומלצת לשימוש?

נכתב ע״י גיל גרנות יועץ מומחה לתזונת ספורט, מייסד רשת Israelbody, תוספי תזונה לספורטאים וגל ציון-פור דיאטן קליני וספורט,מדריך חדר כושר, יועץ תזונה ברשת "ישראלבודי"

מרתון ג'ילט תל אביב כבר ממש מעבר לפינה ומעבר להכנות התזונתיות והאימונים המפרכים, ישנם מספר תוספי תזונה שעשויים לעזור לכם לצלוח את הריצה בצורה הטובה ביותר ויציבו אתכם בצורה האופטימלית על קו הזינוק. אך לפני שניגע בתוספי התזונה המתאימים, ועבור כל אותם חכמולוגים שחושבים שבטח נאמר שמדובר בפריטי חובה למרתון, נדגיש שזה ממש לא כך.
מי שהרגיל את גופו בהכנות לקראת מירוצים דומים למירוץ הנוכחי, הרגיש מצויין במהלך הריצה, והשיג תוצאות שמשביעות את רצונו - רצוי שלא יבצע שינויים דרסטיים לפני המירוץ הנוכחי. אבל, כל עוד אתם דורשים מעצמכם מעט יותר, שואפים "לנגוס" עוד קצת בשעון ויוצאים מנקודת הנחה שתמיד יש מקום לשיפור, הנה כמה תוספי תזונה שיוכלו לסייע לכם לעשות זאת (בהנחה שכל שאר הפרמטרים במשוואת האימונים/תזונה/מנוחה שלכם מלאים).

אימוני כוח לספורטאי סבולת

ד"ר איתי זיו This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

ספורטאי סבולת רבים העוסקים בפעילות אירובית כגון ריצה, הליכה, רכיבה על אופניים או שחייה, אינם מבצעים אימוני התנגדות מסיבות שונות (לא מוצדקות). מדובר בדרך כלל באימוני התנגדות בחדר הכושר תוך שימוש במשקולות, באביזרי עזר אחרים או במשקל הגוף. מחקרים רבים שבדקו את ההשפעה של אימוני כוח על מתאמני סבולת הראו שאימוני כוח קבועים הם בעלי חשיבות רבה עבורם בגלל כמה וכמה סיבות:

שחרור להתאוששות מהירה

בדיוק השלמתם עכשיו שש חזרות של 800 מטרים בקצב המרוץ שלכם ל-5 ק"מ ואתם מרגישים את התשישות הנעימה של סוף האימון.
בשלב הבא, האם עליכם:
א) לרוץ ריצה קלה פעם אחת סביב המסלול, להיכנס למכונית ולנסוע הביתה;
ב) לפנות לבר הקרוב ביותר לבירה טובה שהרווחתם בכבוד; או
ג) לבצע שחרור יסודי?
מאת: פיט פיצינגר, תרגום: תומר גמינדר

חשיבות הפגרה בבניית תוכנית אימונים שנתית מאוזנת אצל הרץ למרחקים

נכתב ע״י הרווה אטלי - בחור מקסים, מאמן אתלטיקה (למדנו ביחד)
בעל הישגים לא מבוטלים - 5000/16.00 - 10.000/30.58
חצי מרתון - 1.08.08 ומרתון -2.31.02. !!!
הביא לדפוס - אודי בן יעקב - מועדון איילות/רצים מאהבה-חוף כרמל.

התאוששות ממאמצים גופניים היא צורך חיוני אצל ספורטאי שהתאמן שבועות או חודשים ארוכים.
בנוסף, שלבי ההתאוששות והמנוחה מאפשרים לו להפיג מתחים שהוא צבר כתוצאה מהעומס של אותם אימונים ומחזירים לו חיוניות ומוטיבציה להמשיך בתוכנית האימונים.
תקופת המנוחה היא גם תקופה מועדפת להסתכלות רטרואקטיבית במהלכי האימונים של השבועות הקודמים ולהסקת מסקנות להמשך תכנון תוכנית העבודה.
בכל שנה מומלץ לתכנן פגרה ממושכת שאורכה נע בין שבועיים לארבעה שבועות שבה הרץ יעסוק פחות בריצה, וישלב פעילויות גופניות נוספות ( בהיקף מצומצם ובעצימות נמוכה)

סיפור אישי שיש בו הרבה אור,וגם בסופו סיפור עצוב.

כתבתה של מיכל ליברמן חילת בת 18,ביתו של חבר המועדון הותיק אלכס ליברמן.

 

בשבוע שעבר נערכה אליפות ישראל חורף בשחייה, לבריכות קצרות – בפעם הראשונה במכון וינגייט בבריכה החדשה שנבנתה אשתקד. ואולי זהו ההסבר לקפיצה העצומה שעשתה השחייה הישראלית, סתם כך בחודש פברואר תמים.

האוהדים אשר צפו במחזה קיבלו תחושת דה-ז'ה- ו'ו קלה משנת 2009 כאשר פותחו לראשונה החליפות השלמות שלימים נקבעו כאסורות, וזאת בשל כמות השיאים שנשברו: 18 שיאי ישראל, 16 שיאי גילאים, קריטריונים לסגלים ונבחרות אליפויות אירופה לנוער ולבוגרים וכמובן שיאים אישיים נהדרים, כל ההישגים הללו נקבעו בשיפורים משמעותיים שגרמו לחשד קל...

 

עידכונים שוטפים

נוספו סירטונים חדשים בדף הוידאו 

 

 

הועלתה תוכנית אימון לריצת המרתון.


הועלתה תוכנית אימון לאיש ברזל

 

התאמת האימונים אליכם תהיה על אחריותכם בלבד.

 

חברים יקרים

 

במשך למעלה מעשור , הייתה יפה מזור מזכירת המועדון.יחד עם בעלה , מוטי מזור שהיה יו"ר איילות ושאר בני המשפחה , הביאו את איילות למעמד של המועדון הגדול ביותר עם הישגים מפוארים בתחום הריצה והטריאתלון.

בשנים הראשונות , צמח המועדון ומנה כמה מאות חברים מכל רחבי הארץ ומכל הגילאים.לצערנו , בשנים האחרונות צנח משמעותית מספר החברים עקב סיבות שונות ומגוונות והנהלת המועדון נדרשה להיערך ולהתמודד עם מציאות זו בדרכים שונות.

הנטל הכלכלי של העסקת מזכירה , ולו גם במשרה חלקית , היה כבד מנשוא והיה ברור כי חייב להיעשות שינוי בנושא זה.כתוצאה מכך , החליט הועד המנהל של העמותות בשיתוף פעולה מלא ובהבנה מצד יפה על ביטול משרת המזכירה.

את עבודת המזכירות , יעשה ללא שכר ובעזרת חברי ההנהלה  יו"ר המועדון – מיכאל זיו לפחות עד שיהיה צורך והצדקה לחזור ולהעסיק מזכירה בהיקף משרה כלשהו.

בשם כל חברי איילות , הועד המנהל ובשמי , שלוחה תודתנו והערכתנו על מסירות ללא גבול , רצון לתת וכל זאת באווירה נעימה , רגועה תוך טיפול מסור בכל חבר ובכל בעיה.

תודה יפה ובהצלחה בכל אשר תעשי

להלן אמצעי הקשר החדשים

טלפון – מיכאל זיו 0505353937

פקס-077-3298580

מייל – [email protected]

 

 

מועדון איילות שמח להודיע על שיתוף פעולה עם קבוצת אלתרמנס על ידי הקמת עמותה משותפת אשר תפעל בהתאם למטרות ועדת לובצקי לחלוקת תמיכות לאיגודי ספורט ולאגודות.

 

הטבות לשנת 2014,


כל חבר איילות יקבל חולצה שרוול ארוך/גופיה ,לפי בחירתו.נא לפנות אליי במייל( [email protected] )ולכתוב מה העדיפות ומהי המידה הנדרשת.


ישנן גם לנשים חולצות שרוול ארוך.


קיימות כמה אפשרויות חלוקה (לאחר שתעבירו לי במייל את העדיף לכם ) :


איזור הצפון בתיאום עם צביקה פישמן – טל' : 050-6267507


איזור המרכז בתיאום איתי.


איזור באר שבע בתיאום עם מיכאל זיו – טל' : 0505-353937


ישנה גם אפשרות למשלוח בדואר.


אנו במשא ומתן לגבי מכירת נעליים בהנחה ועוד הטבות נוספות.


זאת כמובן ,בנוסף להנחות שחברי איילות מקבלים במירוצים לאורך כל השנה.


עוד בתכנון ,מחנות אימונים משותפים לחברים.


בהצלחה ובבריאות טובה לכולם !

 

נפתחה קבוצת ריצה חינמית לחברי מועדון איילות, מוזמנים גם אורחים.

האימונים יהיו פעמים בשבוע בשעות הבוקר.

מקום המפגש בחניון של קפה ארומה במתחם מול זכרון.

שעות הפעילות:

ביום שני בשעה 06:15 בבוקר.

ביום שישי בשעה 06:15 בבוקר.

האימונים ביום שני יהיו אימוני איכות ונרוץ בהם בשבילי ברכות הדגים.

האימונים ביום שישי יהיו ריצות חצי ארוכה וארוכה יתקיימו אף הם בברכות הדגים בתוספת עליות.

מאמן צבי פישמן, נא לאשר הגעה טלפונית.

 

 

 לכתבות וחומר ישן ניתן להיכנס ללינק ארכיון הנמצא בקטגוריות.

 

ניתן להירשם למועדון איילות בלינק למעלה רישום לאיילות

 

קיים שיתוף פעולה בין המאמן המנטאלי בעל הסמכה, אסף לב למועדון איילות, חברי המועדון יזכו להנחה משמעותית. www.asaflev.co.il

איילות | אתר ספורט ישראלי לריצה, טריאתלון, אתלטיקה ותוכניות אימונים