התחברות או רשום
אפשרויות באתר

כ ל ל י
· דף הבית
· פרטים על מועדון "איילות" והרשמה
· מועדון הכושר קורפוס
· לזכרו של יוסי אבני


· פורום איילות
-פורום איילות ריצה וטריאתלון
-פורום איילות אופניים
· המיוחדים!
· מחשבון הריצה המתקדם בעולם
· גלריית תמונות
· מחשבונים לריצה
· כל הכתבות (לפי נושא)
· כל הכתבות (לפי חודש)
· תחזית תחרויות 2007
· תחזית תחרויות 2008
· כל הסקרים שפורסמו
· קישורים
· שאלות נפוצות - FAQ
· 10 המאמרים הנצפים ביותר
· פינות קבועות

· תוכניות אימון
· ניתוחי ריצות מקצועיים
· ריצות ארוכות
· תזונה
· כושר ואימון
· פגיעות ספורט
· מרתון
· חדר כושר
· רפואת ספורט
· שחייה
· פינת החידריצה
· חדשות מהארץ ומהעולם
· סקירות תחרויות
· טיפים נבחרים
· חברים כותבים
· כתבו על איילות
· רצים אגדיים מהעולם
· עדכונים על איילות
· ראיונות בלעדיים
· ספורטאי החודש
· שירי ספורט

· חשבון המשתמש
· החשבון שלי(בחינם)
· הצע מאמר לאתר
· יומן אימונים אישי
· הודעות פרטיות
· רשימת חברי האתר


למורשים
· פנימי
 
סקירת אליפות הארץ בחצי מרתון, בית-שאן 2004
סקירות תחרויות מהארץ ומהעולםמאת רובי המרחצי מרתון בית-שאן 2004 משמש קודם כעדות לפופולאריות ההולכת וגדלה לריצה הארוכה בישראל.

800 רצים התייצבו לזינוק של המקצה היחידי למרחק של 21.1 ק"מ כשהם מוותרים על יום עבודה ומטריחים עצמם לצפון הארץ. המארגנים מצידם לא נותרו אדישים לכמות הנרשמים הגדולה בהרשמה המוקדמת והשכילו להעתיק את נקודת הזינוק לכביש רחב יותר בפתח מתחם גן השלושה כשהם גם מעדכנים את סימוני מרחקי הביניים עד לק"מ השלישי כנדרש. באזור הכינוס הרצים נקלטו בצורה יעילה ללא צורך כמעט בהמתנה בתור לקבלת מספרי החזה ועם קפה ועוגיות.


מקצת קבוצת אתגרים אשר מגיעים לתחרויות רבות ברחבי הארץ.

בשעה 12:45 מרבית הרצים כבר החלו לנוע לכיוון נקודת הזינוק בכדי לזנק בדיוק בשעה 13:00 ולצאת לדרך לטיול רגלי ארוך אך מהיר בבקעת בית-שאן. קצת צפיפות בזינוק כשרבים שועטים קדימה רק כדי לנשור עד הק"מ החמישי לאחור. מעט אחרי סימון הק"מ הראשון (שכמו סימוני הק"מ האחרים ניצב בדיוק במקום בו הוא אמור להיות עם דגל גבוה ובולט למרחוק) ניתן היה לראות את זהבה שמואלי עומדת מעודדת במרץ את הרצים. ממשיכים לרוץ עוד קצת ומגיעים לנקודת הסיבוב חזרה לכיוון בית-אלפא שסומנה בקונוסים כתומים ורכב מסחרי. ממול שועט ההמון שהשאיר לרצים המובילים בכיוון הנגדי קצת פחות משוליים. עלייה קצרה בתוך בית-אלפא, ירידה ויציאה חזרה לכביש הראשי.

בק"מ השביעי פניה אל תוך הרוח שהשנה הייתה סלחנית למדי. שיתוף פעולה יעיל בקטע זה, ביני לבין אביחי גודמן מהסוללים י"ם, יתגלה במהרה כמשתלם. בק"מ העשירי שוב זהבה שמואלי מעודדת ואני מתחיל לחשוד שהמארגנים פיזרו בשביל המוראל זהבות שמואלי לאורך המסלול בנוסף לתחנות המים (שהיו מספיקות)... רק להעריץ את זהבה על העידוד המסור.

קצת אחר כך, בק"מ ה 13, בפרץ של התרוממות רוח אני ואביחי מסיימים לעקוף את דבוקת הרצים שהייתה בק"מ הראשונים הרחק מלפנים. מבלי כמעט לשלם מחיר כלשהו על הריצה המהירה מול הרוח בזכות דראפטינג (כן! דראפטינג!) אנחנו חולפים במהרה דרך העיר בית-שאן כשרק ריח של שווארמה באחת מפינות הרחוב מעלה אצלי מחשבות על אולי לעצור. יוצאים את בית-שאן חזרה לכבישים הפתוחים של בקעת בית-שאן. שנה קודם לכן בקטע הזה רצתי רק בכדי לשרוד וגם השנה אני מתחיל לחשוש מהרגע שבו הריצה בקצב הולך ומתגבר לאורך 16 ק"מ תתחיל לגבות ממני את המחיר. באופן פלאי זה לא קורה והקצב המהיר נשמר עד קו הסיום. עוד לפני קו הסיום, בק"מ ה 18, אביחי נזכר שהוא ממהר לאיזשהו מקום ופותח מבערים בכדי לרוץ את החצי השני של הריצה בדקה מהר יותר מאשר את החצי הראשון.


אילן פיקסל ודיויד קנטור מאיילות. רואים שהם לפני התחרות...

נכנסים אל מתחם גן השלושה כשאני הולך וסוגר על חיים זרגרי שמרגיש בי נושף בעורפו ומחליט לא לוותר. אני מקפיד לחצות את קו הסיום בזמן עגול, 1:19:00 כדי שיהיה קל לזכור, ומסכם את אחת הריצות היפות ביותר שהיו לי- גם בזכות ההישג האישי, גם בזכות הנוף ומזג האוויר, וגם בזכות ההפקה המרשימה של המארגנים.

החלפת מילים עם רצים אחרים מלמדת שרבים הצליחו לממש את התחזיות האופטימיות שלהם כשביניהם קשה להימנע מלהזכיר את ההישג המדהים של מרסל בורלא מאיילות, ואת הריצה המרשימה של אביחי גודמן מהסוללים שבגיל 24 רץ חצי מרתון (ראשון אם אני לא טועה) עם פתיחה שקולה ומתונה וסיום מהיר ומדהים.

בנקודת הסיום שוב קפה ועוגיות יחד עם פירות ומשקאות איזוטוניים וחלוקה יעילה של שקית ההפתעות עם חולצות במידה שמתאימה יותר למתאבקי סומו מאשר לרצים למרחקים ארוכים. טקס סיום קצר ויעיל למרות שלל נאומי התודה לאנשים שאכן מגיע להם הרבה תודה. קצת טעויות בחלוקת הפרסים אבל התנצלות כנה של המארגנים על הבלאגן, ותוצאות באדיבות גבי ינאי כבר ביום המחרת.

לסיכום, כנראה שאם 800 אנשים מגיעים לבית-שאן בשביל לרוץ חצי-מרתון אז הם יודעים מה הם עושים.

ומספר מילים מאת מנהל האתר

ראשית, ברצוני להרעיף שבחים על איגוד האתלטיקה על שקיים תחרות מופתית מכל המובנים. בתור אחד שנטל חלק בעשרות רבות של תחרויות ויודע מהן נקודות התורפה של תחרות, היה ניכר כי הושקעה פה עבודה רבה בכדי לדאוג לכך שתחרות עם כ-800 מזנקים תצליח. דברים קטנים, כגוון סימון ברור של קילומטרים ושינוי מקום ההזנקה לשטח רחב, בהחלט, מראים כי חושבים עלינו. ז'ק כהן, שלמה בנגל ושאר עושי המלאכה באיגוד הוכיחו כי האתלטיקה בארץ צועדת עם הפנים קדימה, ועל כך יישר כוח!

כן הייתי רוצה לשבח את מנהל התחרות, מר ליקו פרחי על תרומתו הכבירה להצלחת האירוע. בשביל אחדים תחרות היא להגיע-לרוץ-לחזור הביתה, אך בשביל רבים תחרות היא הפנינג שלם, אשר ללא שלמות כל המרכיבים הקטנים, אינה יכולה להשאיר טעם של עוד כפי שהשאירה תחרות זו. מהיכרות אישית עם ליקו, אני יכול להעיד על כך שבמשך זמן רב עמל בכדי לרומם תחרות זו ולדאוג גם לדברים הקטנים. כמו-כן באדיבותו של ליקו, חברי איילות נהנו ממחיר של 50 ₪ במקום 80 ₪.


מר ליקו פרחי הנכבד, מנהל התחרות, נואם בטכס הסיום

ונעבור לחברי איילות היקרים מכל

לפני הכל, אפתח ואומר: תודה רבה לכל +128 החברים אשר נטלו חלק בתחרות והיוו, כרגיל, את קבוצת רבת המשתתפים. ייצגתם את המועדון בצורה מכובדת למדי, ובכך חיזקתם את ענף האתלטיקה בארץ ואת מועדון איילות. כן זכינו ב(עוד)גביע כקבוצה רבת המשתתפים. הגביע יונח לצג גביעים רבים מעין אלה בחדר המועדון בקאנטרי קלאב הרצליה לצד גביעים זהים עוד מימיו של יוסי אבני ז"ל.

אישית, אני מאוכזב למדי מהתוצאה שלי. תפסתי יום ממש רע, אך כידוע לתירוצים אין סוף. במקום לטמון את ראשי בכפי, אני מרים את הראש וממשיך הלאה. בהזדמנות זו אני רוצה לתת טיפ חשוב לרצים החדשים, אשר בתקופה האחרונה נוספים כחדשות לבקרים: אל תורידו מערככם בעקבות תוצאה מאכזבת! בספורט התחרותי, כמו גם בחיים, לעיתים יש גם מורדות. במקום להתייאש ולהתייסר, יש לעמוד איתן ולהמשיך הלאה במלוא האון. אני ממליץ במצב כזה לפתוח את יומן האימונים (ואוי ואבוי למי שלא מנהל אחד כזה!) ולנתח את הימים האחרונים, כולל את התחושות. פעמים רבות קשה להצביע על גורם מרכזי אשר בעטיו קרה מה שקרה, אך יש בזה כדי לעזור. אז היו חזקים ואל תתייאשו לי!!

ראשון מאיילות ושביעי כללי (!!) הגיע (איך לא?) מרסל בורלא. בורלא קבע שיא אישי ופנומנלי במרחק זה: 1:13:15 שע'!!! כחבר טוב שלו, אני יכול להעיד על כך שכל שנייה שהוריד משיאו הקודם מגיעה לו. הוא משכים מדי יום לקריאות התרנגולים ושם פעמיו לשרוף את הפארק או את האצטדיון בהדר יוסף. אימונים של 3X5000 על 17:30 דק' לכ"א עם 3 דק' הפסקה בין כ"א, הם עניין של מה בכך בשבילו. בני שניאור מאיילות (פירוט בהמשך) ואילן בניסטי מחברת Brooks (רץ עבר של פחות מ-31 דק' ב-10,000 מ') אף מצטרפים אליו לעיתים קרובות. הלוואי וגם אני הייתי יכול...

שני מאיילות וראשון בקטגוריה הגיע הרץ הוותיק, עמית נאמן עם תוצאה של 1:15:05 שע'. למי שאינו מכיר, נאמן בעבר היה רץ למרחקים מן השורה הראשונה בארץ ונתן קרבות חזקים לדב קרמר, אריה גמליאל ושאר הרצים האגדיים מאותה תקופה.

שלישי מאיילות ולא הרבה אחריו הגיע גולן אוליאל, עת שקבע 1:15:36 שע'. תוצאה יוצאת מן הכלל ואוליאל מוכיח שהוא לא רק טריאתלט מהטובים בארץ, אלא רץ ברמה גבוהה ביותר. נאחל לו בהצלחה השנה במרתון טבריה.

רביעי מאיילות הגיע כותב הסקירה, רובי המר עם תוצאה מרשימה ביותר: 1:19:00 שע', או מה שנקרא "שעה ותשע עשרה נקי". המר בימים אלה בדרך לדוקטורט בנוירולוגיה של המוח. אולי הוא יוכל להסביר לנו האם הריצה פוגעת במוח ושורטת את הרצים, או לחילופין- מי ששרוט הופך להיות רץ...

חמישי הגיע רץ לא כ"כ ידוע וצנוע למדי, אך בעל יכולות גבוהות ביותר, הלא הוא איציק לוי אשר בגיל +40 קבע 1:20:00 שע'. כל הכבוד!!


רצי איילות מימין לשמאל: רובי המר, אמיתי גיסר ואייל דגן.

הבטחנו לחזור לבני שניאור, ואכן חזרנו. שישי מאיילות, עם תוצאה פושרת מבחינתו (כנראה החליט להתרכז בנוף ולא בתחרות). שניאור קבע 1:20:15 שע'. אנחנו נמשיך לעקוב אחרי הפוטנציאל המהלך הזה.

רץ חדש באיילות, אשר רק משתבח, קבע 1:21:24 שע', הלא הוא אלעד תמרי הכריש. לקראת הסוף אלעד עקף אותי ועל כן אני מוריד את הכובע. תמרי גם ינסה לראשונה השנה את כוחו במרתון טבריה. בהצלחה!

מיכאל גטלן אשר שישה ימים קודם לכן ייצג את המועדון בכבוד באליפות הארץ בטריאתלון, ייצג אותנו בכבוד גם כאן: 1:22:18 שע'.

אילן פיקסל אשר לאחרונה קבע תוצאה פנטסטית במרתון באיטליה (2:55:00 שע'), קבע כאן 1:23:28 שע'. בצמוד אליו הגיע אמיר לבנטר.

אמרי לבנטר קבע 1:23:30 שע' ו-12 שניות אחריו הגיע רון גרים. גרים ייצג לאחרונה את מועדון איילות בחצי מרתון אמסטרדם הבין-לאומי עת שקבע שיא אישי מדהים של 1:19 שע'.

דיויד קנטור אשר ייצג אותנו באליפות הארץ בטריאתלון, הגיע גם לחצי מרתון זה ורץ אותו בדיוק על ארבע דקות לקילומטר. את דיויד אני מכיר עוד מימי הראשונים שהתחלתי לרוץ ואף קצת להתחרות בדואתלונים. דיויד תמיד היה חביב, עזר ופירגן בכל.

קצת אחריו הגיע אחד החברים הטובים ביותר שלי, אם לא הטוב ביותר: אייל דגן. אייל קבע 1:24:40 שע', אך מי שאינו מכיר אותו, לא יודע מה עומד מאחורי תוצאה זו. אייל היה חולה מאוד מספר ימים ונאלץ לנוח מאימונים. לאחר מכן התייצב למילואים למספר ימים ולא התאפשר לו לרוץ. בדיוק כאשר חזר מהמילואים קרתה לו טרגדיה במשפחה המורחבת אשר גם כן פגעה באימוניו. מספר ימים לאחר מכן התקיימה תחרות זו. לאחר מאמצים אייל הגיע לתחרות, כאשר כשבועיים קודם לכן כמעט ולא רץ. עם כל זה קבע תוצאה מעולה. הדבר מעיד על איכויות גבוהות, אשר יבואו לידי ביטוי בהמשך. גם אייל ישתתף במרתון טבריה הקרוב, ואם לא יהיו הפתעות ינפץ לרסיסים את גבול שלוש השעות.

שי רקח, רץ איילות וותיק, קבע 1:25:31 שע'.

ברכות על רצים נוספים אשר ירדו מגבול ה- 1:30 שע': דניאלי ברוך (1:26:41 שע'), נדב ארד (1:26:55 שע'), בני צבע הטריאתלט (1:27:38 שע'), לוסיין אלבז ( 1:28:38 שע'), גל הדרי (1:28:42 שע'), אביעד סער (1:28:47 שע'), מישל אברמן אשר עד לא מזמן רץ 10,000 מ' בפחות מ-36 דק' (1:28:48 שע'), ברק קאשי (1:29:35 שע'), בועז ריבק הטריאתלט (1:29:30 שע'), פול סמיט (1:29:46 שע'), ומרק חרקובסקי הוותיק (1:29 שע').

אריה בייגן, כוכב עולה באיילות קבע 1:32:05 שע'.

2 שניות אחריו הגיע חבר יקר מקבוצת איילות-רעננה: רן בן חיים.

יריב תמנע קבע 1:32:28 שע'. דוד מילנר ואריק טאוב הגיעו ממש אחריו.

שחר פרנצס, רץ חדש של איילות קבע 1:35:27 שע'. כל הכבוד!

יובל חץ אשר משום מה לא נרשם כרץ איילות (נו נו נו!) קבע שיא אישי: 1:35:32 שע'. וזה עוד אחרי השתתפות לפני מספר ימים באליפות הארץ בטריאתלון. מזל טוב!!

יגאל ארד, חובב הגרפים המראים את התפתחות הדופק, קבע תוצאה יפה מאוד: 1:35:57 שע'.

רוני בירם, אשר גם כן ייצג את איילות לפני מספר ימים באליפות הארץ בטריאתלון, קבע תוצאה מעולה: 1:36:26 שע'. שנייה אחריו הגיע יצחק דרי.

אמיתי גיסר גילח קרוב ל-2 דק' משיאו האישי, עת שקבע 1:36:49 שע'.גיסר אף קבע לאחרונה שיא אישי במרוץ אייל ברמת השרון ומאיים לשבור את שיאו האישי במרתון טבריה הקרוב.

אסף ליבנה, גם איש הייטק אשר עובד מסביב לשעון וגם ממקיים חיי משפחה, קבע 1:38:58 שע'. כמיטב ידיעתי שיא אישי. ליבנה ינסה לראשונה את כוחו במרתון טבריה הקרוב. נאחל לו בהצלחה!

הרץ (ב- ה' הידיעה), יובל עופר, אשר התחרה לראשונה בריצת חצי מרתון, ואם לא די בכך- גם באימונים לא הגיע למרחק זה, קבע תוצאה יפהפייה: 1:39:23 שע'. יובל התחיל עם 2 ריצות קצרות בשבוע והיה סבור כי ריצות 10,000 מ' הן הגבול העליון בשבילו. מיותר לציין שיום אחד עוד נראה אותו בטבריה, גם אם הוא יתכחש לזה...
יובל הוא גם אחד האנשים המעשירים ביותר את פורום איילות.
נשמח לראות גם שאר החברים בפורום, ולא רק בשביל לשאול שאלות פעם בכמה זמן.

דודו פיינבלט ירד מגבול ה- 1:40 שע'.

אורנית מורגנשטרן, הבת של... כמעט ירדה מגבול ה- 1:40 שע', אך מה שרבים אינם יודעים הוא שאורנית הגיעה אחרי שפעת רצינית ולא ויתרה על ההשתתפות בחצי המרתון ובייצוג המכובד של אגודת איילות. ולאורנית, תודה!

גיא בק, מאיר שלמה, נתן אופן (מהסמלים החזקים ביותר של איילות), צבי אורן ומשה טל הגיעו בטווח של 7 שניות. על גבול ה- 1:41 שע'.

שמואל בן יוסף קבע 1:44:06 שע' וארבע שניות אחריו הגיע ניר מלח.

מיכאל רון ירד מגבול ה- 1:45 שע'.

דרור אלדמע המתאמן למרתון טבריה קבע 1:45:20 שע'.

כמה טוב לראות את אחד האנשים היקרים ביותר ללבי, שלמה עובדיה חוזר לעצמו ומופיע בתחרויות יותר ויותר ארוכות ואף ייתכן שייטול חלק במרתון טבריה הקרוב. שלמה קבע 1:45:46 שע' וזאת לאחר מספר תאונות שעבר. לפני מספר שנים שלמה היה רץ ברמה גבוהה ביותר ונראה כי הוא מתחיל "לעמוד על הרגליים".


גולן אוליאל (משמאל בלבן). רץ וטריאתלט מצטיין של איילות

וולטר טויטש, אבא של יאן, קבע בגיל... +70(!!!!) תוצאה איכותית ביותר: 1:46:44 שע'! ואני שואל: מה יגידו אנשים המדע על פנומן זה??

שי ליפשיץ קבע 1:47:51 שע'. 6 שניות אחריו הגיע דוד לויאל.

משה אשכנזי המתאמן בימים אלה למרתון טבריה קבע 1:48:07 שע'.

דן אילת אשר עבר כברת דרך אדירה בעזרת דיויד קנטור, קבע 1:48:27 שע'. 2 שניות אחריו הגיע כתב אתר איילות ואחד מהסמלים של הריצות הארוכות בארץ- צביקה יהלום.

עצמון קוריאט, רץ חדש באיילות, קבע 1:49:27 שע'.

קרולה איימרמכר, רצה חדשה באיילות, קבעה 1:49:35 שע'.

ריטה סביר קבעה 1:53:23 שע' והגיעה שנייה בקטגוריה!

איתן דן, אחד האנשים הקרובים אליי ביותר וחשובים לי, מרצי איילות-רעננה כמעט ירד מגבול ה- 1:50 שע'. איתן סבל תקופה ארוכה מפציעה בברך וככל הנראה הוא מתחיל לחזור לעצמו ואף ייתכן כי ישתתף במרתון טבריה הקרוב. רק חבל לי שלא נרשם לתחרות תחת אגודת איילות. ממש חבל, איתן.


צביקה יהלום (מימין עם הסרט) מקבוצת רצי איילות-רעננה

שי ראשוני כמעט ירד מגבול ה- 1:56 שע'.

ולרי גרינשפן, חדש באיילות, קבע 1:56:51 שע'

יוסי מלמן קבע תוצאה רחוקה בהרבה מהשיא האישי שלו: 1:57:37 שע'. 8 שניות אחריו הגיע מאיר מירב בגיל +65.
מספר עובדות על יוסי מלמן: הקים את תחרות איש הברזל הראשונה בארץ (בתקופה שמעטים ידעו מה זה טריאתלון), הקים את תחרות האולטרה מרתון הראשונה בארץ והיה יו"ר אגודת איילות.


איתן דן חוזר לפעילות מפציעה ממושכת בברך

דידי לזרוביץ', בחורה אשר מאוד מאוד יקרה לליבי ואני מכבד, קבעה תוצאה פושרת יחסית ליכולותיה: 1:59:16 שע'. לאחרונה דידי נטלה חלק במרתון אמסטרדם (יש כבוד), ולכן חצי מרתון זה הוא בחזקת "קינוח" בשבילה.


יוסי מלמן. לשעבר יו"ר איילות ומייסד תחרות איש הברזל הראשונה בארץ ותחרות האולטרה-מרתון הראשונה בארץ.

ירון גרופמן קבע 2:03:38 שע' ומאיה טלדנו, חדשה באיילות, קבעה 2:03:53 שע'.

כידוע, לא אוכל לציין כל אחד ואחת מאיילות. צר לי באם מישהו נפגע מכך.

ועוד...

ארצה לציין את מועדון "הסוללים י-ם", כמועדון בעל רצים איכותיים, כגון נחשון שוחט, יורם איינר, חיים זרגרי ואחרים, אשר מוערך ע"י מועדון איילות ופעמים רבות רצינו רצים עם רציהם. בסך הכל הרי שלכולנו אותה מטרה. ולנחשון- מתגעגעים אליך!!!


רצי הסוללים י-ם, עמיתי איילות

בשמי ובשם מאות רצים וטריאתלטים, ארצה לציין כי לא שכחנו, ולו לרגע, את הקאנון הוותיק של איילות, מאיר יפרח, אשר משתקם יפה מתאונת הדרכים שעבר. יפרח חסר לכולנו בתחרויות ואנו לרגע לא שוכחים אותו ומחזיקים אצבעות למען בריאותו. למי שלא יודע, יפרח בעל שיאים אישיים של 2:37 שע' במרתון ו- 34 דק' ב- 10,000 מ'.

תמה ונשלמה התחרות האחרונה בדרך הארוכה לפסגת שאיפותיו של הרץ למרחקים בארץ ישראל- מרתון טבריה (מה לעשות- עדיין אין תחרות אולטרה על בסיס קבוע). זו התקופה לעגל פינות ולמצוא את הבגדים המתאימים למרתון, המזון המתאים לשלושת הימים שלפני, ג'לים ומשקאות האנרגיה המתאימים לכם וכו'. ב-6.1.05 בשעה 09:00 נתייצב על קו הזינוק וניתן את מה שאפשר לתת. * טיפ לרצים החדשים: מרתון אינו 2 חצאי מרתונים ואינו 10.5 ק"מ כפול 4! מרתון הוא מרתון ומי שלא משנה את תפיסתו בהתאם לכך, ייתקל בקיר חזק יותר מאיטונג. ולרצים, בהצלחה!

דובב

הודבק ב ראשון, דצמבר 12 @ 15:55:37 IST על ידי dovevm
 
קישורים קשורים
· עוד בנושא סקירות תחרויות מהארץ ומהעולם
· כתבות מאת dovevm


הכתבות הנקראות ביותר
בנושא סקירות תחרויות מהארץ ומהעולם:

מרוץ האביב ברמת השרון ע"ש גל לוינסון – 1.4.06

 
דירוג הכתבה
דירוג ממוצע: 5
הצבעות: 8


אנא דרג כתבה זו:

מעולה
טוב מאד
טוב
רגיל 
אפשרויות

 גירסה להדפסה  גירסה להדפסה

 שלח עמוד זה לחבר  שלח עמוד זה לחבר

 
נושאים קשורים

סקירות תחרויות מהארץ ומהעולם

Web site powered by PHP-NukeWeb site powered by HebNukeR

כל התמונות והסמלים המסחריים אשר באתר זה שייכים לבעלייהם החוקיים. הערות המשתמש שיכות להם וצוות האתר אינו אחראי לגביהם.
כל שאר התוכן אשר נמצא באתר שייך על פי חוק לצוות האתר © 2004. מבוסס קוד פתוח תחת רשיון GNU/GPL

מנהלי האתר עושים מאמצים רבים כדי לשמור על האתר ברמה גבוהה, ומבלי לפגוע באיש.
באם ראיתם נתונים אשר נראים לכם שגויים, פוגעים, או סתם לא לעניין, אל תהססו ליצור קשר, בכתובת: [email protected]
מועדון ריצה, מועדון טריאתלון, ריצה למרחקים, ריצות ארוכות, טריאתלון, מרתון, תוכניות אימונים, אתלטיקה, אופניים, ספורט, ריצה, תזונה, בריאות, כושר, מרתונים, טריאתלונים, עזרה, הטבות לספורטאים, ישראל, Ayalot- Israeli Runners Club

Powered © 2003 by PHP-Nuke :: Hebrew Ver. HebNukeR 2.0 © 2004 by HebNukeR.org. All Rights Reserved ::
העמוד נוצר תוך: 0.046 שניות

Sapphire theme is Copyright @ 2004 by ZED28 www.tomkinson.org
תורגם לעברית על ידי www.tool-forum.vze.com