רשימת הגברים הצפויים להשתתף במקצועות האתלטיקה באולימפיאדה
תאריך: רביעי, אוגוסט 11 @ 16:18:46 IDT
נושא: אתונה 2004


באדיבות פרופסור אורי גולדבורט


לפניכם 10-15 הגברים בעלי ההישגים הטובים ביותר בשנת 2004 במקצועות האתלטיקה הצפויים להשתתף בקרוב באוליפיאדת אתונה.

index
A = high altitude
w = wind assisted
i = indoor mark where superior to best outdoors
? = fourth athlete entered but only three per country can run

100 METRES

9.88 Shawn Crawford USA (9.86w) 9.91 Asafa Powell JAM 9.91 Maurice Greene USA (9.78w) 9.92 Justin Gatlin USA (9.91w) 10.00 Aziz Zakari GHA 10.02 Francis Obikwelu POR (9.97w) 10.04 ?Steve Mullings JAM (9.96w) 10.05 Uchenna Emedolu NGR (9.99w) 10.06 Michael Frater JAM 10.07 Deji Aliu NGR 10.07 Tamunosiki Atoridibo NGR 10.09 Christie van Wyk NAM 10.09 Nobuharu Asahara JPN 10.09 Ato Boldon TRI 10.10 Kim Collins SKN (10.02w) 10.10 Shingo Suetsugu JPN Notable absentees 9.95 John Capel USA 9.99 Coby Miller USA 9.89w Darvis Patton USA PM: Greene, Powell, Crawford MW: Powell, Greene, Crawford

200 METRES

19.88 Shawn Crawford USA 19.93 Usain Bolt JAM (if fit) 20.01 Justin Gatlin USA 20.07 Bernard Williams USA 20.10 Asafa Powell JAM 20.12 Brian Dzingai ZIM 20.12 Francis Obikwelu POR 20.20 St?phane Buckland MRI 20.21 Frank Fredericks NAM 20.22 ?Steve Mullings JAM (19.90w) 20.24 Kostas Ked?ris GRE 20.28 Dominic Demeritte BAH 20.28 Andrew Howe ITA 20.35 Brendan Christian ANT 20.39 Vicente de Lima BRA 20.39 Uchenna Emedolu NGR Notable absentees 20.07 Tyson Gay USA 20.17 Darvis Patton USA 20.20 Coby Miller USA PM: Ked?ris, Crawford, Williams MW: Ked?ris, Crawford, Gatlin

400 METRES

44.37 Jeremy Wariner USA 44.47 Alleyne Francique GRN 44.58 Lewis Banda ZIM 44.64 Leslie Djhone FRA 44.67 Otis Harris USA 44.69 Derrick Brew USA 44.74 Michael Blackwood JAM 44.80 Gary Kikaya COD 44.83 Anton Galkin RUS 44.88 Brandon Simpson JAM 45.00 Saul Weigopwa NGR 45.03 Eric Milazar MRI 45.04 Tim Benjamin GBR 45.05 Carlos Santa DOM 45.06 David Canal ESP 45.07 Ingo Schultz GER Notable absentees 44.51 Darold Williamson USA 44.63 Kelly Willie USA 44.66 Andrew Rock USA PM: Francique, Wariner, Djhone MW: Wariner, Djhone, Francique

800 METRES

1:43.06 Wilfred Bungei KEN 1:43.11 Youssef Saad Kamel BRN 1:43.68 Amine Laalou MAR 1:43.85 Joseph Mutua KEN 1:43.88 Wilson Kipketer DEN 1:43.89 Antonio M Reina ESP 1:43.92 Yuriy Borzakovskiy RUS 1:43.94 Hezeki?l Sepeng RSA 1:44.09 Michael Rotich KEN 1:44.14 Rene Herms GER 1:44.42 Andrea Longo ITA 1:44.48 Florent Lacasse FRA 1:44.48 Joeri Jansen BEL 1:44.77 Jonathan Johnson USA 1:44.87 Djabir Sa?d Guerni ALG 1:44.89 Khadevis Robinson USA Notable absentees 1:43.29 William Yiampoy KEN 1:44.19 Justus Koech KEN PM: Kamel. Borzakovskiy, Bungei MW: Borzakovskiy, Bungei, Kipketer

1,500 METRES

3:27.40 Bernard Lagat KEN 3:27.64 Hicham El Guerrouj MAR 3:30.04 Timothy Kiptanui KEN 3:30.25 Rashid Ramzi BRN 3:30.99 Isaac Songok KEN 3:31.13 Mulugeta Wondimu ETH 3:31.25 Mehdi Baala FRA 3:32.13 Rui Silva POR 3:32.35 Tarek Boukensa ALG 3:32.37 Michael East GBR 3:32.44 Kamal Boulahfane ALG 3:32.64 Nick Willis NZL 3:32.73 Alan Webb USA 3:32.75 Ali Sa?di-Sief ALG 3:32.86 Adil Kaouch MAR Notable absentees 3:30.60 Cornelius Chirchir KEN 3:31.10 Paul Korir KEN PM: El Guerrouj, Lagat, Songok MW: Lagat, El Guerrouj, Songok

5,000 METRES

12:37.35 Kenenisa Bekele ETH 12:46.53 Eliud Kipchoge KEN 12:47.04 Sileshi Sihine ETH 12:54.15 Dejene Berhanu ETH 12:55.76 Craig Mottram AUS 12:59.04 Abderrahim Goumri MAR 12:59.37 Richard Limo KEN 13:01.32 John Kibowen KEN 13:02.03 Abdullah Ahmad Hassan QAT (ex-KEN)* 13:05.72 Hicham Bellani MAR 13:06.39 Marius Bakken NOR 13:07.37 Ali Sa?di-Sief ALG 13:07.56 Boniface Kiprop UGA 13:08.40 Abraham Chebii KEN no mark Hicham El Guerrouj MAR * Olympic eligibility uncertain Notable absentees 12:55.51 Haile Gebrselassie ETH 12:55.59 Gebre Gebremariam ETH 13:00.59 Mushir Salem Jawher BRN PM: Bekele, Kipchoge, Kibowen MW: Kipchoge, Bekele, Sihine

10,000 METRES

26:20.31 Kenenisa Bekele ETH 26:39.69 Sileshi Sihine ETH 26:41.58 Haile Gebrselassie ETH 27:15.03 Abdullah Ahmad Hassan QAT* (ex-KEN) 27:29.95 Wilson Busienei UGA 27:30.66 Moses Mosop KEN 27:32.61 Zersenay Tadesse ERI 27:34.24 Abdi Abdirahman USA 27:38.50 Dathan Ritzenhein USA 27:40.92 Yonas Kifle ERI 27:42.19 Daniel Browne USA 27:45.98 John Henwood NZL 27:48.10 Jos? M Mart?nez ESP High altitude(worth 50 sec+ faster?) 27:56.6A John Korir KEN 28:07.0A Moses Mosop KEN 28:25.8A Charles Kamathi KEN * Olympic eligibility uncertain Notable absentees 26:53.73 Gebre Gebremariam ETH 27:22.46 M. Irungu Mathathi KEN 27:23.60 Abebe Dinkesa ETH 27:24.10 Meb Keflezighi USA PM: Bekele, Gebrselassie, Sihine MW: Bekele, Sihine, Gebrselassie

MARATHON

2:06:48 Sammy Korir KEN 2:07:02 Jaouad Gharib MAR 2:07:06 Gert Thys RSA 2:07:42 Jos? Rios ESP 2:08:11 Teferi Wodajo ETH 2:08:15 Lee Bong-ju KOR 2:08:37 Stefano Baldini ITA 2:08:54 Ji Young-joon KOR 2:08:55 Patrick Tambwe COD Others 2:09:35 Benoit Zwierzchiewski FRA 2:09:42 Abdelkader El Mouaziz MAR 2:11:42 Alan Culpepper USA 2:11:47 Meb Keflezighi USA Paul Tergat KEN (2:04:55 '03) Driss El Himer FRA (2:06:48 '03) Julio Rey ESP (2:07:27 '03) Ian Syster RSA (2:07:49 '03) Tomoaki Kunichika JPN (2:07:52 '03) Toshinari Suwa JPN (2:07:55 '03) Gezahegne Abera ETH (2:07:56 '03) Hendrick Ramaala RSA (2:08:58 '03) Eric Wainaina KEN (2:08:43 '02) Notable absentees 2:06:14 Felix Limo KEN 2:06:18 Evans Rutto KEN PM: Gharib, Tergat, Korir MW: Tergat, Abera, Gharib

3000 METRES STEEPLECHASE

7:59.65 Paul Kipsiele Koech KEN 8:05.52 Brimin Kipruto KEN 8:11.03 Ezekiel Kemboi KEN 8:12.93 Ali Ezzine MAR 8:13.55 Luis Mart?n ESP 8:13.67 Zouhair El Ouardi MAR 8:13.91 Musa Amer Obaid QAT 8:14.30 Antonio Jim?nez ESP 8:15.02 Daniel Lincoln USA 8:15.11 Bob Tahri FRA 8:15.82 Simon Vroemen NED 8:17.57 Vincent Le Dauphin FRA 8:17.91 Anthony Famiglietti USA 8:18.38 Eliseo Mart?n ESP 8:18.43 Bostjan Buc SLO Notable absentees 8:00.60 Saif Saaeed Shaheen QAT 8:11.29 Julius Nyamu KEN PM: Koech, Kemboi, Ezzine MW: Koech, Kemboi, Kipruto

110 METRES HURDLES

13.05 Allen Johnson USA 13.06 Liu Xiang CHN 13.09 Terrence Trammell USA 13.21 Stanislav Olijar LAT 13.21 Duane Ross USA 13.29 Redel?n dos Santos BRA 13.30 Maurice Wignall JAM 13.34 Dwight Thomas JAM 13.34 Anier Garc?a CUB 13.35 Ladji Doucour? FRA 13.36 Yoel Hern?ndez CUB 13.37 Sergey Demidyuk UKR 13.45 Mateus Inocencio BRA 13.46 Robert Kronberg SWE 13.47 Chris Pinnock JAM 13.47 Andy Turner GBR 13.47 M?rcio de Souza BRA Notable absentees 13.13 Larry Wade USA 13.22 Dawane Wallace USA PM: Johnson, Liu, Trammell MW: Liu, Johnson, Trammell

400 METRES HURDLES

47.68 James Carter USA 47.86 Felix Sanchez DOM 48.03 Llewellyn Herbert RSA 48.03 Angelo Taylor USA 48.05 Bennie Brazell USA 48.17 Norman Keita FRA 48.19 Chris Rawlinson GBR 48.02A Ockert Cilliers RSA (48.65) 48.60 Dai Tamesue JPN 48.61 Bayano Kamani PAN 48.35A Alwyn Myburgh RSA (48.65) 48.70 Dean Griffiths JAM 48.73 Kamel Thompson JAM 48.75 Boris Gorban RUS 48.80 Danny McFarlane JAM Notable absentee 48.08 Bershawn Jackson USA PM: S?nchez, Carter, Rawlinson MW: S?nchez, Rawlinson, Carter

HIGH JUMP

2.36 Stefan Holm SWE (2.37i) 2.35 Andrey Sokolovskiy UKR 2.34 Grzegorz Spos?b POL 2.34 Jacques Freitag RSA 2.33 Jaroslav B?ba CZE (2.34i) 2.33 Svatoslav Ton CZE 2.33 Tom?s Janku CZE 2.33 Jamie Nieto USA 2.32 Vyacheslav Voronin RUS 2.30/2.32i Yaroslav Rybakov RUS 2.30 Eight other men Indoors 2.31i Rozle Prezelj SLO 2.31i Oskari Fr?s?n FIN PM: Holm, B?ba, Rybakov MW: Freitag, Holm, Spos?b

POLE VAULT

6.00 Toby Stevenson USA 5.90 Tim Mack USA 5.85 Alex Averbukh ISR 5.81 Rens Blom NED 5.81 Derek Miles USA 5.80 Daichi Sawano JPN 5.80 Dmitri Markov AUS 5.80 Romain Mesnil FRA 5.80 Lars B?rgeling GER 5.80 Tim Lobinger GER 5.80 Patrik Kristiansson SWE 5.77 Paul Burgess AUS 5.76 Igor Pavlov RUS (5.80i) Indoors 5.82i Giuseppe Gibilisco ITA 5.77i Pavel Gerasimov RUS Notable absentees 5.82 Brad Walker USA 5.81 Jeff Hartwig USA (5.88i) 5.81 Nick Hysong USA PM: Stevenson, Mack, Kristianson MW: Stevenson, Mack, Averbukh

LONG JUMP

8.60 Dwight Phillips USA 8.35 Hussein Al-Sabee KSA (8.41w) 8.34A Victor Castillo VEN 8.30 Ignisious Gaisah GHA 8.29 John Moffitt USA (8.40w) 8.28 Yann Dom?nech FRA 8.26 Bogdan Tarus ROM 8.26 Joan Lino Mart?nez ESP 8.25 Walter Davis USA 8.24 Salim Sdiri FRA 8.23 Vladimir Zyuskov UKR 8.23 James Beckford JAM (8.31i) 8.22 Jadel Greg?rio BRA 8.21 Valeriy Vasilyev UKR 8.21 Vitaliy Shkurlatov RUS (8.28i) 8.21 Kirill Sosunov RUS 8.21 Kaf?tien Gomis FRA Wind assisted 8.37w Louis Ts?toumas GRE 8.28w Chris Tomlinson GBR Notable absentee 8.31 Savant? Stringfellow USA (8.41i) PM: Phillips, Al-Sabee, Gaisah MW: Phillips, Al-Sabee, Gaisah

TRIPLE JUMP

17.78 Melvin Lister USA 17.72 Jadel Greg?rio BRA 17.68 Danila Burkenya RUS 17.63 Walter Davis USA 17.61 Christian Olsson SWE (17.83i) 17.58 Kenta Bell USA (17.76Aw) 17.48 Marian Oprea ROM 17.47 Phillips Idowu GBR 17.41 Leevan Sands BAH 17.40 Charles Friedek GER (if fit) 17.34 Randy Lewis GRN 17.32 Viktor Yastrebov UKR 17.22 Viktor Gushchinskiy RUS 17.18 Yoandri Betanzos CUB (17.39i/17.38w) 17.17 Osniel Tosca CUB ? Indoors: 17.31i Dmitriy Valyukevich BLR PM: Olsson, Bell, Greg?rio MW: Olsson, Bell, Burkenya

SHOT

21.71 John Godina USA 21.68 Adam Nelson USA 21.67 Reese Hoffa USA 21.24 Janus Robberts RSA 21.23 Andrey Mikhnevich BLR 21.14 Marco Antonio Verni CHI 21.06 Manuel Mart?nez ESP 21.03 Yuriy Belov BLR 21.00 Joachim Olsen DEN (21.63i) 20.96 Petr Stehlik CZE 20.94 Rutger Smith NED 20.92 Pavel Lyzhin BLR 20.90 Ville Tiisanoja FIN 20.88 Yuriy Bilonog UKR 20.88 Ralf Bartels GER Notable absentee 22.54 Christian Cantwell USA PM: Nelson, Godina, Mikhnevich MW: Nelson, Mikhnevich, Godina

DISCUS

70.97 Virgilijus Alekna LTU 70.83 R?bert Fazekas HUN 68.93 Zolt?n K?v?g? HUN 68.50 Gerd Kanter EST 68.48 Aleksander Tammert EST 68.05 Lars Riedel GER 68.00 Mario Pestano ESP 67.66 Hannes Hopley RSA 67.51 Jarred Rome USA 66.73 Roland Varga HUN 66.59 Frantz Kruger RSA 66.36 Michael M?llenbeck GER 66.15 Jason Tunks CAN 66.14 Ian Waltz USA 65.80 Aleksandr Malashevich BLR PM: Alekna, Fazekas, Riedel MW: Alekna, Fazekas, Riedel

HAMMER

84.46 Ivan Tikhon BLR 83.65 Adri?n Annus HUN 83.30 Olli-Pekka Karjalainen FIN 82.91 Vadim Devyatovskiy BLR 82.88 Koji Murofushi JPN 82.23 Igor Astapkovich BLR 81.66 Aleksandr Krykun UKR 81.33 Miloslav Konopka SVK 80.90 Kriszti?n Pars HUN 80.44 Artem Rubanko UKR 80.37 P?ter Botfa HUN 80.36 Ilya Konovalov RUS 80.35 Alex. Papadimitriou GRE 80.21 Chris Harmse RSA 80.16 Esref Apak TUR PM: Murofushi, Annus, Tikhon MW: Murofushi, Tikhon, Annus

JAVELIN

87.73 Aleksandr Ivanov RUS 87.58 Andrus V?rnik EST 87.39 Breaux Greer USA 87.20 Peter Esenwein GER 86.86 Boris Henry GER 86.61 Matti N?rhi FIN 86.19 Sergey Makarov RUS 86.12 Jan Zelezny CZE 85.83A Eriks Rags LAT 85.60 William Hamlyn-Harris AUS 84.73 Ronny Nilsen NOR 84.64 Tero Pitk?m?ki FIN 84.45 Andreas Thorkildsen NOR 84.27 Esko Mikkola FIN 83.99 Park Jae-myong KOR 83.42 Steve Backley GBR PM: Zelezny, Makarov, Greer MW: Backley, Makarov, V?rnik

DECATHLON

8842 Roman Sebrle CZE 8732 Tom Pappas USA 8660 Bryan Clay USA 8512 Dmitriy Karpov KAZ 8317 Erki Nool EST 8312 Paul Terek USA 8301 Chiel Warners NED 8240 Lev Lobodin RUS 8211 Tom?s Dvor?k CZE 8172 Dennis Leyckes GER 8126 Attila Zsiv?czky HUN 8122w Laurent Hernu FRA (8090) 8082 Eugene Martineau NED 8067 Roland Schwarzl AUT 8062w Kristian Rahnu EST Other 7842 Dean Macey GBR PM: Sebrle, Pappas, Clay MW: Sebrle, Pappas, Clay

20 KILOMETRES WALK

1:18:17 Vladimir Parvatkin RUS 1:18:42 Jefferson P?rez ECU 1:18:44 Vladimir Andreyev RUS 1:19:11 Nathan Deakes AUS 1:19:19 Francisco Fern?ndez ESP 1:19:30 Han Yucheng CHN 1:19:43 Ivano Brugnetti ITA 1:19:56 Alejandro L?pez MEX 1:20:06 Liu Yunfeng CHN 1:20:10 Zhu Hongjun CHN 1:20:13 Andreas Erm GER 1:20:14 Viktor Burayev RUS 1:20:29 Juan Manuel Molina ESP no mark Noe Hern?ndez MEX Notable absentees 1:17:23 Vladimir Stankin RUS 1:18:35 Roman Rasskazov RUS 1:19:02 Robert Korzeniowski POL PM: P?rez, Fern?ndez, Deakes MW: P?rez, Fern?ndez, Deakes

50 KILOMETRES WALK

3:35:29 Denis Nizhegorodov RUS 3:39:10 Han Yucheng CHN 3:42:28 Yu Caohong CHN 3:42:44 Aleksey Voyevodin RUS 3:45:41 Gasasu Alatan CHN 3:46:49 Yuriy Andronov RUS 3:48:12 Germ?n S?nchez MEX 3:48:26 Jes?s Angel Garc?a ESP 3:49:00 Andre Hohne GER 3:49:01 Jos? Antonio Gonz?lez ESP no mark Robert Korzeniowski POL no mark Andreas Erm GER no mark Nathan Deakes AUS no mark Jefferson P?rez ECU Notable absentees 3:39:34 Vladimir Potemin RUS 3:40:22 Xing Shucai CHN PM: Korzeniowski, Voyevodin, Nizhegorodov MW: Korzeniowski, Nizhegorodov, Erm

4x100 METRES RELAY

37.92 USA 38.30 Germany 38.35 Japan 38.62 Brazil 38.63 Italy 38.65 Poland 38.66 Australia 38.67 Gt Britain & NI 38.87 France 38.91 Ukraine 38.91 Nigeria 39.02 Jamaica PM: USA. GBR, JAM MW: USA, JAM, GBR

4x400 METRES RELAY

2:58.93 USA 3:01.10 Jamaica 3:01.70 Japan 3:01.78 Germany 3:01.88 Russia 3:02.05 Poland 3:02.09 France 3:02.55 Ukraine 3:02.66 Nigeria 3:02.90 Gt Britain & NI 3:02.93 Australia PM: USA, JAM, FRA MW: USA, JAM, GBR






כתבה זו מגיעה מאתר... איילות - אתר ספורט ישראלי לריצה, טריאתלון, אתלטיקה ותוכניות אימונים
http://www.ayalot.com

הכתובת לכתבה / מאמר היא:
http://www.ayalot.com/modules.php?name=News&file;=article&sid;=205