רשימת הנשים הצפויות להשתתף במקצועות האתלטיקה באולימפיאדה
תאריך: רביעי, אוגוסט 11 @ 16:24:20 IDT
נושא: אתונה 2004


באדיבות פרופסור אורי גולדבורט


לפניכם 10-15 הנשים בעלי ההישגים הטובים ביותר בשנת 2004 במקצועות האתלטיקה הצפויות להשתתף בקרוב באוליפיאדת אתונה.

index
A = high altitude
w = wind assisted
i = indoor mark where superior to best outdoors
? = fourth athlete entered but only three per country can run

METRES 100

10.77 Ivet Lalova BUL 10.95 Christine Arron FRA 10.97 Lauryn Williams USA (10.94w) 10.97 LaTasha Colander USA 11.00 Torri Edwards USA (drugs ban?) 11.01 Sherone Simpson JAM 11.02 Yuliya Nesterenko BLR 11.04 Aleen Bailey JAM 11.04 ? Marion Jones USA (10.99w) 11.05 Gail Devers USA ? 11.06 Veronica Campbell JAM 11.07 Debbie Ferguson BAH 11.09 Merlene Ottey SLO 11.10 Yuliya Tabakova RUS 11.12 Fana Ashby TRI (11.03w) 11.14 Kim Gevaert BEL 11.14 Natasha Mayers VIN Others 11.21 Ekaterini Th?nou GRE 11.25 Zhanna Block UKR PM: Arron, V Campbell, Colander MW: Arron, V Campbell, Ferguson

METRES 200

22.18 Veronica Campbell JAM 22.28 Allyson Felix USA 22.36 Muna Lee USA (22.22w) 22.38 Torri Edwards USA (drugs ban?) 22.47 Cydonie Mothersill CAY 22.51 Ivet Lalova BUL (22.36w) 22.55 Kim Gevaert BEL 22.58 Debbie Ferguson BAH 22.60 Christine Arron FRA 22.62 Aleen Bailey JAM 22.63 LaShaunte'a Moore USA (22.37w) ? 22.64 Yelena Bolsun RUS 22.64 Yekaterina Kondratyeva RUS 22.69 Abi Oyepitan GBR 22.69 Tatyana Levina RUS 22.70 Sherone Simpson JAM Other 22.76 Muriel Hurtis FRA Notable absentees: 22.34 Tonette Dyer USA 22.34 Irina Khabarova RUS 22.37 LaTasha Colander USA PM: V Campbell, Ferguson, Felix MW: V Campbell, Ferguson, Felix

METRES 400

49.15 Tonique Williams-Darling BAH 49.56 Monique Hennagan USA 49.65 Natalya Nazarova RUS 49.74 Ana Guevara MEX 49.85 Natalya Antyukh RUS 49.89 Sanya Richards USA 50.23 Dee Dee Trotter USA 50.30 Christine Amertil BAH 50.44 Olesya Zykina RUS 50.48 Ionela T?rlea-Manolache ROM 50.62 Fatou Binetou Fall SEN 50.64 Hazel-Ann Regis GRN 50.68 Tatyana Roslanova KAZ 50.74 Antonina Yefremova UKR 50.76 Nadia Davy JAM Others 50.82 Amy Mback? Thiam SEN Notable absentees: 49.77 Olga Kotlyarova RUS 50.02 Michelle Collins USA 50.19 Olesya Krasnomovets RUS PM: Williams, Guevara, Nazarova MW: Williams, Nazarova, Guevara

METRES 800

1:56.23 Tatyana Andrianova RUS 1:56.59 Natalya Khrushchelyova RUS 1:57.47 Maria Mutola MOZ 1:57.50 Svetlana Cherkasova RUS 1:57.68 Jolanda Ceplak SLO 1:58.03 Jearl Miles Clark USA 1:58.28 Olga Raspopova RUS ? 1:58.52 Nicole Teter USA 1:58.71 Kelly Holmes GBR 1:58.92 Mina A?t Hammou MAR 1:59.11 Hasna Benhassi MAR 1:59.22 Diane Cummins CAN 1:59.24 Zulia Calatayud CUB 1:59.32 Hazel Clark USA 1:59.35 Laetitia Valdonado FRA Notable absentees 1:57.45 Natalya Lavshuk RUS 1:57.96 Olga Kotlyarova RUS PM: Mutola, Andrianova, Miles Clark MW: Mutola, Ceplak, Andrianova

METRES 1,500

3:58.28 Elvan Abeylegesse TUR 4:01.15 Olga Yegorova RUS 4:01.57 Natalya Yevdokimova RUS 4:01.60 Tatyana Tomashova RUS 4:02.64 Malindi Elmore CAN 4:02.83 Lidia Chojecka POL 4:03.09 Wioletta Janowska POL 4:03.25 Elena Iagar ROM 4:03.47 Hayley Tullett GBR 4:03.48 Kelly Holmes GBR 4:03.72 Hind Dehiba FRA 4:03.74 Iryna Lishchinska UKR 4:03.92 Judit Varga HUN 4:03.98 Nuria Fern?ndez ESP 4:03.99 Carla Sacramento POR Indoors 4:01.90i Kutre Dulecha ETH Notable absentees 4:01.29 Gulnara Samitova RUS 4:01.38 Yelena Zadorozhnaya RUS PM: Yegorova, Tomashova, Janowska MW: Yegorova, Abeylegesse, Tomashova

METRES 5,000

14:24.68 Elvan Abeylegesse TUR 14:30.88 Tirunesh Dibaba ETH 14:32.74 Ejagayou Dibaba ETH 14:35.18 Sentayehu Ejigu ETH 14:46.42 Isabella Ochichi KEN 14:49.16 Edith Masai KEN 14:52.19 Lilya Shobukhova RUS 14:53.70 Gulnara Samitova RUS 14:55.04 Jo Pavey GBR 14:55.31 Yelena Zadorozhnaya RUS 14:55.43 Irina Mikitenko GER 14:56.89 Lornah Kiplagat NED 14:57.73 Kayoko Fukushi JPN 14:58.43 Sonia O'Sullivan IRL Others 15:05.21 Jane Wanjiku KEN 15:26.43 Sun Yingjie CHN Notable absentees 14:29.11 Paula Radcliffe GBR 14:36.92 Berhane Adere ETH 14:38.05 Werknesh Kidane ETH 14:44.81 Meseret Defar ETH PM: Abeylegesse, Masai, T Dibaba MW: Abeylegesse, T Dibaba, Masai

METRES 10,000

30:17.15 Paula Radcliffe GBR 30:51.07 Derartu Tulu ETH 31:01.15 Lydia Grigoryeva RUS 31:05.68 Kayoko Fukushi JPN 31:07.58 Alla Zhilyayeva RUS 31:08.89 Natalya Berkut UKR 31:23.35 Sabrina Mockenhaupt GER 31:23.99 Alice Timbilil KEN 31:28.78 Marie Davenport IRL 31:32.28 Fernanda Ribeiro POR 31:32.69 Lucy Wangui KEN 31:34.01 Megumi Tanaka JPN 31:34.08 Harumi Hiroyama JPN Others 31:49.97 Benita Johnson AUS 31:50.90 Sun Yingjie CHN no mark Berhane Adere ETH no mark Werknesh Kidane ETH no mark Lornah Kiplagat NED High altitude:(worth 50 sec+ faster?) 32:12.4A Irena Kwambai KEN Notable absentees 30:43.39 Ejagayou Dibaba ETH 31:04.34 Jane Wanjiku KEN 31:04.49 Derebe Alemu ETH Assuming Radcliffe runs only marathon: PM: Adere, Kidane, Tulu MW: Adere, Kidane, Kiplagat

MARATHON

2:22:35 Margaret Okayo KEN 2:23:28 Zhou Chunxiu CHN 2:23:57 Reiko Tosa JPN 2:24:27 Catherine Ndereba KEN 2:24:43 Elfenesh Alemu ETH 2:25:29 Naoko Sakamoto JPN 2:26:02 Lyudmila Petrova RUS 2:26:05 Asha Gigi ETH 2:26:10 Zhor El Kamch MAR 2:26:17 Lee Eun-jung KOR 2:26:22 Werknesh Tola ETH 2:26:52 Constantina Dita ROM 2:27:08 Madai P?rez MEX 2:27:25 Albina Ivanova RUS 2:27:34 Olivera Jevtic SCG Others 2:28:10 Svetlana Zakharova RUS 2:28:25 Colleen de Reuck USA 2:29:38 Deena Kastor USA Paula Radcliffe GBR (2:15:25 '03) Mizuki Noguchi JPN (2:21:18 '03) PM: Radcliffe, Okayo, Ndereba MW: Radcliffe, Ndereba, Okayo

100 METRES HURDLES

12.46 Perdita Felicien CAN (12.45w) 12.50 Gail Devers USA 12.50 Joanna Hayes USA 12.51 Delloreen Ennis-London JAM 12.56 Brigitte Foster JAM 12.57 Glory Alozie ESP 12.60 Melissa Morrison USA (12.44w) 12.64 Priscilla Lopes CAN 12.67 Irina Shevchenko RUS 12.69 Lacena Golding-Clarke JAM 12.70 Natalya Kresova RUS 12.70 Mariya Koroteyeva RUS 12.74 Yelena Krasovska UKR 12.74 Anay Tejeda CUB 12.75 Angela Whyte CAN Wind assisted 12.66 Kirsten Bolm (12.80) Notable absentee 12.56 Danielle Carruthers USA PM: Felicien, Devers, Alozie MW: Devers, Felicien, Morrison

400 METRES HURDLES

52.95 Sheena Johnson USA 53.36 Brenda Taylor USA 53.43 Lashinda Demus USA 53.43 Jana Pittman AUS (if fit) 53.71 Yuliya Pechonkina RUS 53.72 Yekaterina Bikert RUS 53.99 Fan? Halki? GRE 54.13 Tatyana Tereshchuk UKR 54.38 Ionela Tirlea ROM 54.76 Androula Sialou CYP 54.84 Daim? Pern?a CUB 54.89 Nezha Bidouane MAR 54.94 Yekaterina Bakhvalova RUS 55.12 Surita Febbraio RSA 55.14 Benedetta Ceccarelli ITA Notable absentee 53.40 Sandra Glover USA PM: Pechonkina, Johnson, Taylor MW: Johnson, Pechonkina, Demus

HIGH JUMP

2.04 Yelena Slesarenko RUS 2.04 Hestrie Cloete RSA 2.02 Blanka Vlasic CRO 2.01 Venelina Veneva BUL 2.01 Irina Mikhalchenko UKR 2.00 Amy Acuff USA 2.00 Viktoriya Seryogina RUS 1.99 Inga Babakova UKR 1.99 Viktoriya Styopina UKR 1.98 Tisha Waller USA 1.98 Anna Chicherova RUS (2.04i) 1.98 ? Tatyana Novoseltseva RUS 1.98A Chaunte Howard USA 1.97A Romary Rifka MEX Indoors 2.00i Daniela Rath GER 2.00i Ruth Beitia ESP Notable absentees 2.02i Kajsa Bergqvist SWE 2.00i Vita Palamar UKR 2.00 Viktoriya Seryogina RUS PM: Slesarenko, Cloete, Vlasic MW: Cloete, Vlasic, Slesarenko

POLE VAULT

4.90 Yelena Isinbayeva RUS 4.88 Svetlana Feofanova RUS 4.83 Stacy Dragila USA 4.71 Anna Rogowska POL 4.67 Kellie Suttle USA 4.67 Monika Pyrek POL 4.66 Carolin Hingst GER 4.60 Jillian Schwartz USA 4.60 Th?rey Elisd?ttir ISL 4.57 Anzhela Balakhonova UKR 4.55 Anastasiya Ivanova RUS 4.52 Katerina Badurov? CZE 4.51 Vanessa Boslak FRA 4.47 Naroa Agirre ESP 4.45 Gao Shuying CHN Notable absentees 4.68i Annika Becker GER 4.62 Tatyana Polnova RUS (4.71i) PM: Isinbayeva, Feofanova, Dragila MW: Isinbayeva, Feofanova, Dragila

LONG JUMP

7.33 Tatyana Lebedeva RUS 7.27 Irina Simagina RUS 7.16A Elva Goulbourne JAM 7.11 Marion Jones USA (7.13w) 7.00 Tatyana Kotova RUS 6.97 Carolina Kl?ft SWE 6.84 Grace Upshaw USA (6.88w) 6.80 Bronwyn Thompson AUS 6.80 Adina Anton ROM 6.78 Antoniya Yordanova BUL 6.76 Zita Ajkler HUN 6.76 Rose Richmond USA 6.75 Guan Yingnan CHN (6.80i) 6.74A Yudelkis Fern?ndez CUB 6.73 Alina Militaru ROM 6.72 Jade Johnson GBR 6.71 Anju Bobby George IND no mark Eunice Barber FRA Notable absentee 6.88 Olga Rublyova RUS PM:Lebedeva, Simagina, Kotova MW: Lebedeva, Jones, Simagina

TRIPLE JUMP

15.34 Tatyana Lebedeva RUS (15.36i) 15.28 Yamil? Aldama SUD 15.16 Trecia Smith JAM 15.03 Magdelin Mart?nez ITA (15.24Aw) 15.00 K?ne Ndoye SEN 14.85 Fran?oise Mbango CMR 14.85 Anna Pyatykh RUS 14.78 Yelena Govorova UKR 14.71 Adelina Gavrila ROM 14.67 Baya Rahouli ALG 14.65 Hrisopiyi Devetz? GRE (14.81w/14.81i) 14.65 Viktoriya Gurova RUS 14.61 Yusmay Bicet CUB (14.67w) 14.52 Mariya Dimitrova BUL Indoors 14.57i Mabel Gay CUB PM: Lebedeva, Aldama, Mbango MW: Lebedeva, Aldama, Smith

SHOT

20.79 Irina Korzhanenko RUS 20.69 Svetlana Krivelyova RUS 20.04 Natalya Khoroneko BLR 19.97 Yumileidi Cumb? CUB 19.60 Astrid Kumbernuss GER 19.37 Nadezhda Ostapchuk BLR 19.27 Nadine Kleinert GER 19.12 Olga Ryabinkina RUS 19.05 Oksana Zakharchuk UKR 18.96 Valerie Adams NZL 18.93 Krystyna Zabawska POL (19.00i) 18.90 Kalliopi Ouzouni GRE 18.89 Li Meiju CHN 18.78 Cleopatra Borel TRI (19.48i) Indoors 19.15 Laura Gerraughty USA (18.54) PM: Korzhanenko, Krivelyova, Cumb? MW: Korzhanenko, Krivelyova, Ostapchuk

DISCUS

69.14 Irina Yatchenko BLR 68.63 Natalya Sadova RUS 67.72 Ekater?ni V?ggoli GRE 67.30 Yelena Antonova UKR 67.03 Anastasia Keles?dou GRE 66.42 Vera Cechlov? (Pospisilov?) CZE 66.08 Beatrice Faumuina NZL 65.76 Aretha Hill USA 65.25 Stiliana Tsiko?na GRE 65.09 Olga Chernyavskaya RUS 64.93 Franka Dietzsch GER 64.90 Song Aimin CHN 64.84 Seema Antil IND 64.54 Melina Robert-Michon FRA 64.42 Huang Qun CHN PM: Keles?dou, V?ggoli, Cechlov? MW: Keles?dou, V?ggoli, Yatchenko

HAMMER

75.18 Yipsi Moreno CUB 74.72 Olga Tsander BLR 74.54 Olga Kuzenkova RUS 74.16 Irina Sekachova UKR 73.68 Yelena Konevtsova RUS 72.73 Manuela Montebrun FRA 72.42 Zhang Wenxiu CHN 72.36 Gu Yuan CHN 72.12 Erin Gilreath USA 71.75 Yunaika Crawford CUB 71.54 Tatyana Lysenko RUS 71.51 Kamila Skolimowska POL 71.28 Ester Balassini ITA 71.13 Betty Heidler GER 70.88 Anna Mahon USA Notable absentee 72.71 Gulfiya Khanafayeva RUS PM: Moreno, Kuzenkova, Montebrun MW: Moreno, Kuzenkova, Tsander

JAVELIN

68.23 Osleidys Men?ndez CUB 65.93 Sonia Bisset CUB 65.91 Nikola Brejchov? CZE 64.07 Steffi Nerius GER 63.84 Valeriya Zabruskova RUS 63.32 Noraida Bicet CUB 63.19 Nikolett Szab? HUN 63.01 Felicia Moldovan ROM 62.89 S?vva Lika GRE 62.80 Aggeliki Tsiolakoudi GRE 62.66 Claudia Coslovich ITA 62.63 Paula Huhtaniemi FIN 62.53 Mikaela Ingberg FIN 62.45 Rita Ramanauskaite LTU Other 58.92 Mirela Manjani GRE PM: Men?ndez, Brejchov?, Nerius MW: Men?ndez, Manjani, Brejchov?

HEPTATHLON

6820 Carolina Kl?ft SWE 6591 Svetlana Sokolova RUS 6406 Kelly Sotherton GBR 6387 Natalya Dobrynska UKR 6354 Yelena Prokhorova RUS 6345 Austra Skujyte LTU 6306 Margaret Simpson GHA 6296 Kylie Wheeler AUS 6272 Shelia Burrell USA 6260w Marie Collonvill? FRA (6228) 6235 Tatyana Gordeyeva RUS 6211 J J Shobha IND 6206 Karin Ruckstuhl NED 6203 Yuliya Akulenko UKR 6193 Sonja Kesselschl?ger GER Others 6125 Naide Gomes POR no mark Eunice Barber FRA no mark Denise Lewis GBR no mark Natalya Sazanovich BLR PM: Kl?ft, Sazanovich, Sokolova MW: Kl?ft, Sokolova, Sazanovich

20 KILOMETRES WALK

1:26:46 Song Hongjuan CHN 1:26:54 Olimpiada Ivanova RUS 1:27:24 Yelena Nikolayeva RUS 1:27:34 Jiang Jing CHN 1:27:36 Mar?a Vasco ESP 1:27:44 Jane Saville AUS 1:27:49 Elisa Rigaudo ITA 1:27:52 Norica C?mpean ROM 1:27:53 Yuliya Voyevodina RUS 1:27:56 Sabine Zimmer GER 1:28:01 Gillian O'Sullivan IRL 1:28:17 Melanie Seeger GER Others 1:28:58 Wang Liping CHN Notable absentees: 1:27:35 Tatyana Korotkova RUS 1:27:41 Claudia Stef ROM PM: Nikolayeva, Jiang, Vasco MW: Nikolayeva, Ivanova, O'Sullivan

4x100 METRES RELAY

41.67 USA 42.41 France 42.93 Russia 42.97A Brazil (43.49) 43.03A Colombia (43.46) 43.04 Belarus 43.04 Cuba 43.13 Ukraine 43.14 Belgium 43.28 Jamaica PM: USA, FRA, JAM MW: USA, FRA, JAM

4x400 METRES RELAY

3:20.88 USA 3:25.33 Jamaica 3:26.04 Russia 3:26.28 Ukraine 3:26.33 Greece 3:27.16 Romania 3:27.22 Gt Britain & NI 3:27.35 India 3:27.38 Germany 3:27.66 Belarus 3:28.10 Poland PM: RUS, USA, JAM MW: RUS, USA, GBR






כתבה זו מגיעה מאתר... איילות - אתר ספורט ישראלי לריצה, טריאתלון, אתלטיקה ותוכניות אימונים
http://www.ayalot.com

הכתובת לכתבה / מאמר היא:
http://www.ayalot.com/modules.php?name=News&file;=article&sid;=206