קוראים לי אילן, ואני ככה וככה
תאריך: חמישי, נובמבר 25 @ 14:29:08 IST
נושא: השמיים הם הגבול- הפינה של אילן


מאת אילן


אהלן חבר'ה, מה העניינים? אני לא יודע מה קרה לי לעת "זקנה" שהתחלתי פתאום לכתוב ויותר מכך, ואף להיחשף בפניכם. כנראה אני מרגיש מספיק בטוח וסומך עליכם בשביל להמשיך לכתוב. זה לא מובן מאליו שאני היום מאמין וסומך, אלה דברים שחדשים לי בחיים. ממקום אפל שאני בא, מלים כמו לסמוך, להאמין, להיחשף בכלל לא הופיעו בלקסיקון, כי הכל היה תחת מסיכות ותמיד הייתי כל אחד, רק לא אילן.

אני נמצא עכשיו כעשרה ימים אחרי מרתון טיסונו וביקור בשוויץ ומה אומר לכם ומה אספר. אם נסיעה כזאת הייתה תלויה בי, לא נראה לי שהייתה לי את היכולת הכלכלית להגיע למקומות ולערים שבהם שהיתי ובקרתי. אלה היו מקומות שכמו שהם מרהיבים ביופיים הם גם יקרים. יותר מכך אומר לכם, רק בזכות ריצות המרתון אני מצליח לצאת לנסיעות מסוג זה ולראות מעט את העולם, כי עד שהגעתי לריצות ובכלל לתפקוד נורמלי עבדתי הרבה שנים בהן אנשים נורמטיביים בונים את עצמם ואת הקריירה שלהם. ואיזו קריירה הייתה לי? קריירה שבסופו של דבר זה נס שאני חי היום, כי הרבה מחברי מתו או יושבים לתקופות ארוכות בבתי סוהר. רק אני נס.

אז לענייננו ולשוויץ. הייתה לי תוצאה טובה, אחת הטובות שלי בשנים האחרונות: 2:55.00 שע'. באתי מוכן לריצה הזו, התאמנתי טוב (יחסית, לא כמו ציון נגר ועוד כמה כאלה של 230 ק"מ בשבוע), עשיתי לשם שינוי דיאטת חלבונים ופחמימות, וואללה זה עבד.


מקומות שכמו שהם מרהיבים ביופיים הם גם יקרים
למרות שהיה כיף בשוויץ, כיף בהרים ושיגעון במרתון, בשבילי חיבוק, חום ואהבה ולהיות אתכם ועם מועדון איילות כאן בארץ שווים את הכל!


אבל לא בא לי לספר לכם כל כך על המרתון, את זה כולכם או רובכם מכירים. יותר חשוב לי להגיד לכם שכמה שראיתי אנשים עשירים מאוד, ולמרות שלדעתי שוויץ היא אחת הארצות היפות בעולם ויש שם נופים מרהיבים, למרות שעמדתי בבוקר של 2800 מ' במינוס שתיים-עשרה מעלות ואמרתי לעצמי בהתרגשות "תראה איפה אתה נמצא, אילן"- למרות כל זאת בבטן הייתי די עצוב. היה חסר לי משהו שאותו רק זיהיתי כשבאתי ארצה וישר בשבת באתי ל-15 ק"מ ברמת השרון וכמה מכם פנו אלי, חבקו אותי ואמרו כל הכבוד על התוצאה. ובין המברכים את מי אני רואה (כבר עכשיו אני מתרגש כשאני כותב זאת), איש יקר שאני מאוד מוקיר, מעריך ואוהב- מאיר יפרח (שחזר אלינו ומחלים יפה מפציעתו) שנתן לי חיבוק שגרם לי להזיל דמעה בסתר. כן חברים יקרים, למרות שהיה כיף בשוויץ, כיף בהרים ושיגעון במרתון, בשבילי חיבוק, חום ואהבה ולהיות אתכם ועם מועדון איילות כאן בארץ שווים את הכל!

אוהב את כולכם,
אילן

לקריאת כתבות נוספות של אילן, לחצו כאן.כתבה זו מגיעה מאתר... איילות - אתר ספורט ישראלי לריצה, טריאתלון, אתלטיקה ותוכניות אימונים
http://www.ayalot.com

הכתובת לכתבה / מאמר היא:
http://www.ayalot.com/modules.php?name=News&file;=article&sid;=240