מרוץ געש ה-1 קרוב יותר מתמיד. החלה ההרשמה!
תאריך: ראשון, אפריל 17 @ 21:40:08 IDT
נושא: חדשות


הזמנה אישית למרוץ געש ה-1

ביום ו', 6.5.05 כ"ז בניסן תשס"ה, יתקיים מרוץ געש ה-1 למרחקים: 5 ק"מ ו-10 ק"מ.

מועצה אזורית חוף השרון, קיבוץ געש וחברת "ריל טיימינג" חברו יחד בכדי לקיים מרוץ איכותי זה בשדות קיבוץ געש שבמרכז הארץ (בסמוך לשפיים).

רב תודות לנותני החסות הראשיים המאפשרים קיומו של מרוץ זה: חברת Brooks , לחם וינגייט וטבע ספורט קסטל. כידוע, נותני החסות הם חלק בלתי נפרד מהצלחת האירוע. בנוסף, תודה מקרב לב לחברת Brooks אשר תורמת רבות מהידע המקצועי שלה להצלחת מרוץ זה!

את המרוץ מארגנים רצים כמוכם היודעים מהם צרכי הרץ. בין השאר, הדבר יתבטא ב:

=> מדידת המסלול ואימותו מספר פעמים ע"י שלושה מכשירי GPS. מדידה מדויקת של המסלול הינה בחשיבות עליונה ועל כן ניתנה על כך הדעת. בהתאם לכך מסלול זה מהווה מדד רשמי ליכולת אישית למרחקים 5 ק"מ ו-10 ק"מ בריצת שטח. בואו לבדוק את עצמכם!

=> כל משתתף אשר יחצה את קו הסיום יזכה לתמונה על רקע שער הסיום ושעון הזמן הדיגיטלי. את התמונות יהיה ניתן להוריד בחינם מאתר www.realtiming.co.il. זה הזמן לקבוע שיא אישי!

=> מדידת זמנים אלקטרונית.

=> ריצה להכרת המסלול + טיפים מקצועיים בנושאי ריצה יתקיימו ביום ו', 29.4.05, בשעה 16:00 בשטח הכינוס. מותנה במינימום של 10 משתתפים. על כל המעוניין להגיע, לאשר את הגעתו, כולל הפרטים הבאים: שם, משפחה וטלפון לאימייל הבא: [email protected] או במספר הבא: 077-4241124 (מספר קווי).

=> לכל מקצה מספר רב של קטגוריות, כולל תוספת קטגוריות לנשים (7-6 לכל מקצה). כמובן שגביעים יחולקו לשלושת המקומות הראשונים בכל קטגוריה.

=> הנחות לקבוצות רבות משתתפים, חיילים בסדיר וגמלאים.

ועוד...

אמנם התינוק רק נולד, אך הוועדה המארגנת תעשה את המירב בכדי שהמרוץ לא ייפול באיכותו ממרוצים ותיקים.
נשמח לראותכם!

החלה ההרשמה!
לפרטים המלאים על המרוץ ולהרשמה, לחצו כאן.כתבה זו מגיעה מאתר... איילות - אתר ספורט ישראלי לריצה, טריאתלון, אתלטיקה ותוכניות אימונים
http://www.ayalot.com

הכתובת לכתבה / מאמר היא:
http://www.ayalot.com/modules.php?name=News&file;=article&sid;=290