חצי מרתון Santa Cruz
תאריך: שישי, אפריל 29 @ 10:38:40 IDT
נושא: חברים כותבים


מאת אלה סקלן


לגולשים שבינינו, לחובבי הטבע או סתם למי שמגיע לקליפורניה בתאריך המתאים, חצי מרתון סנטה קרוז הוא באמת חוויה ממולצת!

המארגנים עמדו בכל הבטחותיהם, כולל תיאור המסלול, וכך מצאנו את עצמנו מוזנקים בשבע בבוקר בדיוק ורצים לאורך הטיילת של סנטה קרוז כשלשמאלנו נופים עוצרי נשימה של החוף הפסיפי (ראו תמונה) ולימיננו בתים של נזקקים מקומיים. אריות ים, דולפינים ואף לויתנים נפוצים באזור הזה של האוקיינוס ואחדים מאיתנו אף טוענים שראו לויתנים תוך כדי ריצה (חוסר חמצן?).


“רצים לאורך הטיילת של סנטה קרוז כשלשמאלנו נופים עוצרי נשימה של החוף הפסיפי”

למי שממשיך לחצי מרתון ולא מסתפק בעשרה קילומטרים, צופנת המשך הריצה מעבר בשדות תותים ובחוות היסטוריות לאורך שביל לא סלול ולא כל כך נוח לריצה עד למסיבות הסיום ב- Cowell's Beach.

מבחינה טכנית המרוץ אורגן למופת כולל חלוקת מים, משקאות איזוטוניים, ג'לים ומגש אוכל אישי לכל משתתף בסיום. שיטת מדידת הזמנים הייתה לעומת זאת קצת פרימיטיבית לאור ההתקדמויות הטכנולוגיות של היום: לא היו צ'יפים וכל משתתף מסר פתק עם מספרו בסיום.

מבחינתי האישית התוצאה קצת איכזבה, אולי בגלל שחצי מרתון במיילים הוא הרבה יותר ארוך מחצי מרתון בקילומטרים... עד שהסימון הבא מגיע יוצאת הנשמה. בכל זאת זו הייתה חוויה נחמדה לרוץ בתחרות שבה רוב המשתתפים היו דוקא משתתפות (מתי זה יקרה בארץ שמספר המשתתפות בחצי מרתון יעבור את השלושים) ושהיה בה ייצוג מכובד מאוד לגיל הזהב (הלואי עלינו בגילם).


“נבחרת ישראל ואורח בסיום חצי מרתון סנטה קרוז”כתבה זו מגיעה מאתר... איילות - אתר ספורט ישראלי לריצה, טריאתלון, אתלטיקה ותוכניות אימונים
http://www.ayalot.com

הכתובת לכתבה / מאמר היא:
http://www.ayalot.com/modules.php?name=News&file;=article&sid;=295