לקראת עונת המרוצים 2006-2007
תאריך: רביעי, יוני 14 @ 22:43:22 IDT
נושא: חדשותמשולחן הנהלת מועדון איילות
14.6.06

* הבהרה: המדובר הוא על מועדון איילות-ריצה. החברות למועדון איילות-טריאתלון הינה החל מ- 1.1.2007.

סיומה של עונת האתלטיקה (31.8.2006) קרב ובא ופתחה של העונה הבאה לפנינו (1.9.06-31.8.07).
כבכול שנה, גם בעונה הקרובה כל חבר איילות יקבל חבילת הטבות עשירה, כיאה למועדון הגדול בישראל לרצים וטריאתלטים. ההרשמה תיפתח בחודש אוגוסט, 2006.

בשנה שעברה הטבות רבות ניתנו לחברי מועדון איילות-ריצה, ביניהן: מנוי שנתי למגזין המקצועי "עולם הריצה", בדיקה ארגומטרית (עפ"י חוק הספורט), ביטוח תאונות אישיות, תלוש הנחה ע"ס 250 ₪ בחברת סאקוני, גופיית ריצה מבד CoolMax (מנדף זיעה), הנחות לכל המרוצים ברחבי הארץ, מרתון טבריה בעלות של 50 ₪ בלבד במקום 150 ₪ ועוד ועוד...

לקראת העונה הבאה, בימים אלה שוקדת ההנהלה על חבילת ההטבות לחברי מועדון איילות-ריצה. חבילת ההטבות לא תיפול בקודמותיה, ואף תהיה עשירה יותר, ולכן בימים אלה נעשים מירב המאמצים עם גורמים שונים בכדי לאפשר לכם- הרצים ליהנות מחוויית הריצה המושלמת.

לצד כל האמור, השנה נשים דגש נוסף על 2 נושאים נוספים:
1. לטפח את דור העתיד של האתלטיקה בישראל. על כן, ניבחן בימים אלו מסלול נוסף של חברות באיילות ביוזמתו של מיכאל רון: איילות-ג'וניור. אנו תקווה לראות צעירים רבים נמשכים למעגל האתלטיקה.
2. להגדיל משמעותית את כמות החברים במועדון. בשלוש השנים האחרונות חל גידול מתמיד בכמות החברים וכיום אנו עומדים על כ- 500 חברים. המטרה בעונה הבאה היא להגיע לכמות של 800 חברים.

בעונה החולפת הפקנו מספר אירועים. ביניהם אירועים בשיתוף גופים מקצועיים אחרים, וביניהם אירועים אשר הפקנו עצמאית, כגון:
1. מרוץ גליל-ים ה- 22 בו נקבע שיא משתתפים חדש: 550. מרוץ זה הינו מרוץ הבית של מועדון איילות וגדל משנה לשנה.
2. מרוץ הרצליה המחודש, בו נטלו חלק למעלה מ- 400 משתתפים במהדורתו המחודשת הראשונה. המרוץ התקיים בחסות עיריית הרצליה וקאנטרי קלאב הרצליה.

בשנה הבאה נשיק מספר אירועים, ביניהם מרוץ שטח חדש: מרוץ הכפר הירוק ב- 16.9.06 (ברמת השרון) למרחקים: 5 ק"מ (בוגרים) ו- 2 ק"מ (ילדים). במקצה 2 הקילומטרים נתור אחר כישרונות צעירים במטרה לאמצם.
בימים אלה נבחנת הפקה של דואתלון שטח בשיתוף גוף גדול נוסף.

לקראת חבילת ההטבות לעונה הבאה, ברצוננו לערוך סקר- מהו הפריט שיותר מכל הייתם מעוניינים לקבל. נשמח אם תענו על הסקר (פעם אחת) במידה והינכם מתכוננים להירשם לעונה הבאה של מועדון איילות-ריצה.

לחצו כאן לעבור לסקרכתבה זו מגיעה מאתר... איילות - אתר ספורט ישראלי לריצה, טריאתלון, אתלטיקה ותוכניות אימונים
http://www.ayalot.com

הכתובת לכתבה / מאמר היא:
http://www.ayalot.com/modules.php?name=News&file;=article&sid;=408