''באים לשדרות בריצה''- סיכום ריצת ההזדהות למען שדרות
תאריך: שישי, יוני 30 @ 16:16:08 IDT
נושא: מועדון איילות


מאת גולן בניסטי
30.6.06

יום שישי, השעה 8:30 בבוקר. עשרות רצים מתקבצים סביב קצין המשטרה לתדריך אחרון לקראת ריצת 10 הק"מ. החום הכבד ששרר ביד-מרדכי וההתראות על הקסאמים לא הצליחו להוריד את מפלס החיוכים וההתרגשות מקבוצת הרצים.

בחסות

לאירוע, שאורגן ע"י יובל עופר – דובר "איילות", הגיעו עשרות רצים מכל הארץ. ביניהם הצלחתי לזהות קבוצה מבית הלוחם, נציגי משטרת ישראל, נציגי חיל האוויר וכמובן רצי מועדון "איילות".

המטרה הייתה נטולת מניעים פוליטים, או כפי שהוכרזה – חיזוק רוחם של התושבים, שיפור הרגשתם ומתן תחושת גיבוש ואחווה ברגעים הקשים שפוקדים את העיר.


לפני היציאה לריצה

מיד בסיום התדריך לבשנו את החולצות מתנת חברת הביטוח "הפניקס" והתחלנו לרוץ לקולות ירי הפגזים צה"ליים. הריצה הייתה מאוד חמה, וכללה טיפוס מתון אך ארוך למדי. הריצה לוותה ע"י משטרת ישראל, אמבולנס ורכב מיוחד של חברת "FedEx", בחסות חברת "פליינג קרגו אקפסרס". וכך לאחר כ- 45 דקות, בעודי עסוק בתהיות ביני לבין עצמי – ממתי שדרות ממוקמת על ראש הר- הגענו לעיר.

בכניסה לעיר פגשנו את דובר העירייה, יוסי פנחס כהן, ומנהל מחלקת הספורט, חיים אביטן, שהעניק לנציגי "איילות" דגל הוקרה מעיריית שדרות על שיתוף הפעולה.


בכניסה לשדרות

נציגי העירייה ליוו אותנו בריצה לתוך העיר, ושם התערבבנו עם התושבים המקומיים, זכינו להרבה פרגון, חום ואהבה וחילקנו את חולצות הריצה לתושבים (לא לדאוג – לא החולצות איתן רצנו).

כרץ חדש במועדון "איילות", אני מרגיש שהאירוע היה ראוי, זכה לתמיכה לוגיסטית מכלל הגופים המעורבים והשיג את מטרתו.
נתראה בריצה הבאה.

גולן בניסטי


לחצו לתמונות מהאירועכתבה זו מגיעה מאתר... איילות - אתר ספורט ישראלי לריצה, טריאתלון, אתלטיקה ותוכניות אימונים
http://www.ayalot.com

הכתובת לכתבה / מאמר היא:
http://www.ayalot.com/modules.php?name=News&file;=article&sid;=416