ניר בכר– ספורטאי החודש (יוני 2007)
תאריך: שני, יולי 30 @ 10:31:17 IDT
נושא: ספורטאי החודש


30.7.07
ניר בכר נבחר להיות ספורטאי החודש לחודש יוני, 2007. לפניכם פרופיל אישי של רץ מוכשר זה.

בן 38, נשוי + ילד.
עד לפני 3 שנים ספורטאי טלוויזיה. לאחר שחרור מצבא הקבע, עבר לגור ליד הפארק. הקרבה לפארק הייתה טריגר להתחיל לרכב על אופניים.
הרכיבה הראשונה הסתיימה בנפילה. למרות הנפילה קנה אופניים והתחיל לעשות ספורט באופן שוטף. אחרי כמה חודשים, הציעו לו לעשות טריאתלון ואז בפעם הראשונה התחיל לרוץ + לשחות. במשך שנה חצי התאמן ללא השתתפות בתחרויות.


ניר (מס' חזה 3040) במהלך הריצה במרוץ געש ע"ש זיו בלאלי, 2007.

חבר הציע לו לעשות את מרתון ברלין 2006. האימונים על סמך מידע האינטרנט בדגש על גישת Hadd + תוספות. במהלך ההכנות למרתון נפצע ולא תכנן להשתתף במרתון אבל נסע ללוות את החבר שאיתו התאמן. יום לפני המרתון החליט להשתתף בכל זאת וסיים בתוצאה של 3:30 שע'.
לאחר המרתון חיפש מאמן וחבר לעמית נאמן, עליו שמע ממתאמנות בפארק ודרך אתר איילות. לטענתו השיפור היה מהיר, בעיקר בעקבות אימוני מסלול ששיפרו את המהירות.
התוכניות לעתיד: טבריה 2008.


ניר חוצה את קו הסיום במרוץ געש ע"ש זיו בלאלי, 2007, ומגיע במקום השלישי בקטגוריה.

שאלתי את ניר כיצד משלבים בין העבודה/משפחה והריצה. ניר הסביר שהוא עובד במשמרות ומתמרן בין המשפחה לריצה: קמים מוקדם, רצים בסוף שבוע.

טיפים למתאמנים:
* הכי חשוב ליהנות ממה שאתה עושה.
* כדי להתקדם צריך להתאמן בצורה מסודרת, רצוי עם מאמן.
* פציעה, ממנה מחלימים בצורה נכונה, יכולה להוות בסיס לשיפור. הפציעה היא הנקודה החלשה. כאשר מטפלים בה ניתן להמשיך ולהשתפר.
* להסתייע בפיזיוטרפיסט באופן שוטף.


ניר על קו הסיום במרוץ פארק הירקון, 2007 (מקום שלישי בקטגוריה עם 17:22 דק').כתבה זו מגיעה מאתר... איילות - אתר ספורט ישראלי לריצה, טריאתלון, אתלטיקה ותוכניות אימונים
http://www.ayalot.com

הכתובת לכתבה / מאמר היא:
http://www.ayalot.com/modules.php?name=News&file;=article&sid;=510