צלם הבית החדש של איילות
תאריך: ראשון, אוגוסט 12 @ 11:18:59 IDT
נושא: חדשות


12.8.07
חדשות האתר

מתוך פורום איילות (10.8.07), נכתב על-ידי יובל עופר, דובר איילות:
"לריצת המועדון בשבת דרוש צלם דיגיטלי, אחד שיעיף מבט לכל דבר אקטואלי.
סוף סוף ננציח אווירת מועדון נהדרת, מקבץ תמונות שלא ישכיח מסורת ארוכה ונבחרת."

בעקבות פרסום זה, הביע חנן הראל נכונות להגיע ולהנתיח את קבוצת הריצה (הפתוחה לכל) של שבת בבוקר. בעקבות הנצחה זו הפך חנן לצלם הבית של איילות באופן רישמי ולהלן רשמיו לאחר הנצחת ריצה זו:

תמונה אחת שווה כמה צעדים/ חנן הראל- צלם איילות

הנה חלפו 12 שעות ותוך כדי כתיבת שורות אלו מתבשל הלינק לתמונות.
אז התגלגלתי מהמיטה ב- 5:30 עם השקמה של השעון הדובר ורכבתי את דרכי אל ריצת הלא נודע. הגעתי להרצליה, שם חיכו חבורה מגוונת של רצים מגילאים ורמות שונות. השמיים החליטו לסייע בריצתנו ומזג אוויר נעים על גבול האביבי התפשט על הקרקע ועל השדות.

אחרי פטפוטי "בוקר טוב" יצאו הרצים לכיוון גליל-ים על דרך כביש שהפכה במהרה לדרך עפר בין מטעי הדר. מצד אחד, באגף מספרי הסיפורים, היה מי שידע לספר על מרוצים ממרוצים שונים שעברו בנופי ארצנו השונים בשנות השמונים וגם קודם. מצד שני באגף הטכני הפריחו נתונים לעולם על קצב כזה ועל קצב אחר, על הכנות למרתון הזה ולחצי מרתון ההוא.

מלפניי צמד רצים מחוברים זה לזה רצים בתיאום מושלם. 2 גופים, 4 רגליים ורק זוג עניים אחד רואה ומוביל בשביל שניהם. חבורה של רצים מופלאה שבחביבותם ותמיכתם הצלחתי לסיים את המסלול בקצב טוב ביחס ליכולותיי.

ואחר כך מקלחת וגם ארוחת בוקר ואפילו נמצא שותף לרכיבה חזרה לתל אביב. ואני רץ מתחיל שעד עכשיו רוב ריצותיו עשה בפארק הירקון עם שותף אותו אני גורר בקושי לעוד חצי קילומטר בסוף ריצה של 7, 8 ק"מ לפתע פוגש באותם אנשים שהם בדיוק מה שאני רוצה להיות: אנשים שבקלות יכולים להיות הוריי (וגם יש להם ילדים משלהם בגילי ואפילו נכדים) שיודעים לספור 26 מרתונים ויותר, עשרות מרוצים ועשרות ואולי מאות אלפי קילומטרים של ריצה.

...ועוד לפני שאני מגיע לביתי ברור לי שבמועדון הזה אני רוצה להיות חבר. ובערב שאני עובר על התמונות ושריריי עדיין זוכרים את ריצת הבוקר אני מתמלא שמחה, מבטיח לעצמי שמעכשיו ואילך בכל שבת אם רק אתעורר (ואתם מוזמנים לעזור לי) אתייצב בגיל ובחדווה לריצת השבת של איילות.

לתמונות ריצת שבת, 11.8.07>>כתבה זו מגיעה מאתר... איילות - אתר ספורט ישראלי לריצה, טריאתלון, אתלטיקה ותוכניות אימונים
http://www.ayalot.com

הכתובת לכתבה / מאמר היא:
http://www.ayalot.com/modules.php?name=News&file;=article&sid;=513