"אם תרוצו
אין זו אגדה"

יוסי אבני ז"ל

Ayalot Runners - רצי איילות


מועדון איילות נוסד בשנת 1977 והינו המועדון הגדול בישראל לרצים וטריאתלטים המונה כ- 500 ספורטאים. בשלוש השנים האחרונות חל גידול משמעותי בכמות חברי המועדון, ובפרט מאזור המרכז. לצד גידול זה נוצרה דרישה מקרב הרצים לפתיחת קבוצת ריצה מסודרת. מכאן נולד הצורך לפתיחת קבוצת הריצה של איילות בפארק הירקון תל אביב.

מאז ומתמיד מועדון איילות היה לחבריו כבית חם שאין שני לו. במטרה להשתדרג ולהפוך את הריצה לדרך חיים ויותר מעוד תחביב, המועדון מהדק את הקשר עם חבריו ופותח את קבוצת הריצה של איילות תחת הדרכה מקצועית ומנוסה החל מהצעד הראשון ועד זכיית הגביע.

מועדון איילות, הרואה עצמו כמוביל עולם הריצה בישראל, פותח שעריו ומזמין את כולם מכל הרמות לקבוצת הריצה: רצים מתחילים/ מתקדמים המעוניינים לשפר הישגיהם במרוצים (בכל הרמות), רצים המעוניינים לשמור בעזרת הריצה על אורח חייהם ורצים אשר כל חפצם הוא לרוץ.

חברי הקבוצה ייהנו מכל סוגי האימונים (ריצות קלות, אינטרוואלים, טמפו, עליות וכו'), וכן מאימונים משלימים אשר אנו רואים בהם כחלק בלתי נפרד מתוכנית האימונים הכוללת, כגון: שיעורי יציבה, כוח, ספינינג ועוד. אנו נעטוף אתכם בכל מה שנחוץ על מנת לענות על ציפיותיכם.

מרבית האימונים יתבצעו בפארק הירקון- בין אם בשבילֵי הפארק ובין אם באצטדיון. בהתאם להיענות מודל זה ייפתחו קבוצות אימון נוספות של איילות ברחבי הארץ ובהמשך אף אקדמיה לרצים.

אם הריצה היא חלק בלתי נפרד מכם- הגעתם הביתה!
לחצו להטבות ועלויות


שאלות ניתן להפנות בכל שלב לפורום איילות

Powered By Real Timing